Kategorie

charlize theron w białym staniku

Charlize Theron w biustonoszu na czerwonym dywanie – hit czy kit?

Nieraz zachwycałyśmy się przepięknymi kreacjami Charlize Theron. Amerykańska aktorka o posągowej urodzie jest stworzona do noszenia długich dopasowanych sukni. Tym bardziej zszokowała nas jej ostatnia stylizacja. Co takiego włożyła gwiazda?

Przyzwyczailiśmy się do dziwnych stylizacji gwiazd, zwłaszcza tych z wielkich wydarzeń, o których na pewno będzie mowa w mediach. Jednak, o ile wymyślne outfity Kim Kardashian, Rihanny czy Belli Hadid już nas tak nie szokują, sporym zaskoczeniem był dla nas zestaw, w którym niedawno pokazała się Charlize Theron. Gwiazda słynie raczej z wyważonych i kobiecych stylizacji, więc jej wybór na światową premierę „Atomic Blonde” w Berlinie szybko został okrzyknięty kontrowersyjnym.

Co założyła Charlize Theron?

Aktorka od kilku lat współpracuje z Diorem, dlatego regularnie stara się pokazywać w kreacjach tego domu mody. Tak samo było na premierze kolejnego filmu z udziałem Charlize Theron! 41-letnia gwiazda pokazała się w białym zestawie złożonym z krótkiej spódnicy z podwyższonym stanem i… biustonosza z wyraźnym logiem projektanta. Niestety! Eksperymentalna stylizacja okazała się klapą. Charlize wyglądała w niej wulgarnie i przyciężkawo – odsłonięty brzuch i ramiona wydawały się masywne i raczej nie dodały wdzięku aktorce. Nietrafiona stylizacja udowadnia, że odsłanianie ciała i podążanie za trendami nie służy każdemu. Kojarzona z klasą i szykiem Charlize Theron raczej nie jest osobą, po której spodziewalibyśmy się, że będzie chodzić po czerwonym dywanie w samym biustonoszu.

Bielizna Diora – hit wśród gwiazd

Charlize podążyła za mocnym trendem wśród celebrytek. Minimalistyczny biustonosz z logiem Diora na ramiączkach w komplecie z mocno zabudowanymi majtkami jest tym, czego pożądają szukające uznania gwiazdy. Jednak Bella Hadid, Sienna Miller czy Jennifer Lawrence do tej pory ukrywały ekskluzywną bieliznę pod transparentnymi sukienkami. Czyżby Charlize Theron chciała przebić je jeszcze śmielszym rozwiązaniem?

Fot.: Eastnews, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.