Kategorie

Strefa blogera

plaamkaa

Joanna Kieryk Plaamkaa

Joanna Kieryk ma 25 lat i od ponad 2,5 roku pracuje jako Specjalista ds. Social Media & Marketingu marki DeeZee.pl. Ukończyła studia Kreowania wizerunku z wynikiem celującym. Jest dyplomowanym stylistą z kilkuletnim doświadczeniem w branży modowej. W wolnym czasie zajmuje się doradztwem w zakresie stylizacji oraz kreowania wizerunku, prowadzi również szkolenia, prelekcje oraz uczestniczy w eventach modowych.

Juliette in Wonderland

Szukacie miejsca w przestrzeni internetowej, które zachwyci Was pięknymi zdjęciami, kobiecymi, delikatnymi outfitami i czarującą blogerką? Zapraszamy w takim razie do małego świata Juliette, która swoją pasje do mody i podróży przeniosła z powodzeniem na swojego bloga. Miejsce to jest na tyle klimatyczne i inspirujące, że na pewno będziecie chcieli zostać w nim na dłużej.

bog jeans please

Jeans Please

Jeans Please to miejsce stworzone z pasji do mody, wnętrz i szeroko pojętego piękna. Każdy wpis przygotowywany jest profesjonalnie, z poszanowaniem jakości treści i zdjęć, które konsekwentnie prezentowane są w retro stylistyce. Autorka bloga często nawiązuje do estetyki lat 60., jak sama przyznaje, ten okres to dla niej niewyczerpywalne źródło inspiracji.

Ida Cupas

Ida Cupas jest początkującą blogerką. Jej pasją, poza modą, którą stawia na pierwszym miejscu, jest również muzyka. Na koncie ma kilka swoich autorskich numerów. Posiada też kanał na YouTube, na którym pokazuje nie tylko swój talent muzyczny, ale też lubi mówić do kamery i poprawiać humor obserwatorom swoimi vlogami. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i dużej motywacji…