Kategorie

Redakcja

Anna Brotoj

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

Joanna Chabrzyk

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

Justyna Majerska

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

Karolina Stola

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.

Sonia Ubik

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)

Kontakt do redakcji:
redakcja@allani.pl

Adres do korespondencji:
Allani Sp. z o. o.
ul. Józefa Sarego 22/16
31-047 Kraków

KRS: 0000420666
REGON: 146125010
NIP: 7010341999

 

Redakcja - poznaj redakcję serwisu Trendy Allani.pl! Specjalnie dla Ciebie nasz zespół każdego dnia przygotowuje starannie wyselekcjonowane materiały z branży Fashion & Beauty, tworząc niepowtarzalne miejsce w sieci, idealne dla wszystkich fanów mody! Praca jest jednocześnie naszą pasją, dzięki której realizujemy swoje największe marzenia i po prostu robimy to, co kochamy! W skład naszego zespołu contentowego wchodzą redaktorki, dla których nie ma żadnych modowych tajemnic: dzięki nam poznasz wszystkie nowinki z wybiegów i największych domów mody, dowiesz się, jakie marki są obecnie na topie oraz w końcu pokochasz swoje ciało i będziesz umiała je podkreślić idealnymi fasonami ubrań! W naszym zespole znajdziesz zarówno doświadczonego PR managera i stylistę, wielbicielkę szycia historycznych kostiumów, absolwentkę dziennikarstwa, jak i właścicielkę własnej firmy biżuteryjnej, a nawet blogerkę modową i początkującą piosenkarkę! Wszystkie staramy się realizować wyłącznie w obszarach, które nas pasjonują. Dzięki temu jesteś czytelnikiem jedynego w swoim rodzaju poradnika modowego, który z jednej strony może być dla Ciebie ogromnym źródłem wiedzy, a z drugiej idealną opcją na odrobinę relaksu! Niezwykle cieszy nas Wasze zaangażowanie, dlatego też czekamy na wszelkie komentarze, uwagi i sugestie!