Kategorie

Futerko różowe

15 najlepszych stylizacji z NYFW

Do Nowego Jorku zjechały wszystkie, liczące się w świecie mody osobistości. Od gwiazd, modelek, przez blogerów i redaktorów prestiżowych magazynów. Zobacz najlepsze stylizacje Nowojorskiego Fashion Week!

Właśnie trwa najważniejsze wydarzenie w modowym kalendarzu – Fashion Week. Rozpoczynający cykl pokazów na jesień/zimę 2016, Tydzień Mody w Nowym Jorku, jak zwykle przyciągnął masę inspirujących ludzi z branży. Kultura mody ulicznej jest bardzo specyficzna i zmienia się z sezonu na sezon. Blogerzy, redaktorzy, kupcy, fotografowie, oprócz chęci bycia częścią modowego światka, chcą się także pokazać i zaistnieć. Konkurencja na wizerunki jest duża, więc Ci, którzy chcą inspirować i wyznaczać trendy muszą potrafić zaskoczyć.Wśród mody ulicznej Tygodnia Mody w Nowym Jorku, który właśnie się zakończył, szukaliśmy ludzi z własnym pomysłem na siebie i ciekawymi, modowymi trikami, które będziemy mogli zaadoptować do swojej garderoby. Łatwo nie było, bo Nowojorska Elita musiała zmierzyć się z mroźnymi temperaturami. Mimo, że śnieg wymusił na większości ciepłe okrycie od stóp do głów, to stylizacje przybyłych gości zaskoczyły nas niezwykłym szykiem. Pojawiło się sporo kolorowych futerek, ale także stonowanych, monochromatycznych stylizacji. Królowały długie płaszcze, szerokie dzwony, botki z wysoką cholewką oraz wszelkie nakrycia głowy od kapeluszy po  wełniane czapki. Wybraliśmy 15 najlepszych stylizacji, które przykuły naszą uwagę i jesteśmy pewni, że przykują też Twoją. Sprawdź galerię poniżej i zainspiruj się się razem z nami!

Beż i biel

W tym stylu

Spodnie 7/8

W tym stylu

Akcent na kobalt

W tym stylu

Maxi płaszcz

W tym stylu

Zamsz

 

 

Fot.: Imaxtree

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!