Kategorie

mężczyzna i kobieta

5 sygnałów, po których poznasz, że mu się podobasz

Spotkałaś na swojej drodze wymarzonego faceta, do którego serce zabiło Ci mocniej? Zobacz, czy on także coś do Ciebie czuje! Oto 5 sprawdzonych i niezaprzeczalnych sygnałów, które wysyła mężczyzna, kiedy wpadasz mu w oko!

Jak poznam, że mu się podobam?

W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie są zbyt wylewni w uczuciach. Często też, w obawie przed wyśmianiem, niepowodzeniem czy odrzuceniem, kryją się ze swoimi zamiarami i czekają na inicjatywę drugiej strony. Co zrobić w takim przypadku, kiedy nie jesteś pewna, czy facet w ogóle coś do Ciebie czuje? Zamiast rwać sobie włosy z głowy, zastanawiać się po nocach i bezsensownie pytać na różnych internetowych forach, po prostu go obserwuj. Poniższe zachowania wyrażają więcej niż tysiąc słów! Oczywiście, mężczyzna nie musi robić na raz wszystkich wymienionych poniżej rzeczy (inaczej nie miałabyś wątpliwości co do jego uczuć). Wystarczy, że:

Jest zaangażowany

Zakochany facet to zaangażowany facet! Prawda jest taka: jeśli mężczyźnie naprawdę zależy na kobiecie, ciągle szuka jej towarzystwa i zabiega o jej uwagę. Dwoi się zatem i troi – pisze i dzwoni pod byle pretekstem, próbuje pytać nawet o najbardziej błahe rzeczy i na szybko wynajduje nowe tematy do rozmowy. A jeśli trzeba, momentalnie oferuje swoją pomoc i jest bardzo słowny – wymówki dla niego nie istnieją! Prawdopodobnie, nawet jeśli Ziemię nawiedziliby Marsjanie, nie odwołałby zaplanowanego wcześniej spotkania z Tobą.

Na spotkanie z nim wybierz np. zmysłową sukienkę koronkową. Sprawdź nasz przewodnik po najpiękniejszych kreacjach tego rodzaju! 

Może spodobają Ci się te produkty, idealne na romantyczny wieczór:


Nie szczędzi Ci komplementów

Codziennie słyszysz, że ładnie wyglądasz? Zostałaś pochwalona za wybór szminki? A może spodobała mu się Twoja dzisiejsza stylizacja? Hmmmm, coś tu jest na rzeczy! Mężczyźni bez potrzeby nie zwracają uwagi na damskie ciuszki, a rozróżnienie poszczególnych kolorów często stanowi dla nich wyzwanie. Zatem wzmożone zainteresowanie Twoją osobą i próba zdobycia Twojej przychylności poprzez miłe słówka może oznaczać tylko jedno – naprawdę wpadłaś mu w oko.

Jeśli chcesz stworzyć modny look, który go zachwyci, odkryj najciekawsze kosmetyki do makijażu w katalogu Allani.pl!

Seksowne ubrania i bielizna nie tylko na randkę:


Denerwuje się, gdy jesteś w pobliżu

Zbliżasz się do obiektu Twojego zainteresowania, a on zaczyna się dziwnie zachowywać i wydaje się zestresowany jakby właśnie miał zdawać najcięższy egzamin w życiu? Facet, który coś do Ciebie czuje, (ale jeszcze Ci tego nie wyznał) może tak reagować, zwłaszcza jeśli nie należy do tych najbardziej śmiałych. Nerwowy śmiech, unikanie kontaktu wzrokowego, krople potu pojawiające się na czole, rumieńce na policzkach i przyspieszony oddech – to oznaki, że po prostu go onieśmielasz.

Te ubrania i dodatki sprawią, że będziesz wyglądać niezwykle efektownie, i zachwycisz nie tylko jego:


Słucha tego, co mówisz

Co prawda dla niektórych mężczyzn to niewyobrażalne osiągnięcie, jednak dla zainteresowanego Tobą faceta to nic trudnego… Jeżeli zauważyłaś, że mężczyzna pamięta szczegóły Waszych rozmów, np. zna imię Twojej przyjaciółki, wie, jakie masz plany na weekend czy co ostatnio Cię denerwowało, możesz być dobrej myśli. Wszystko zmierza ku temu, abyście zostali parą.

Kiedy już olśnisz go rozmową, przyda się też efektowna sukienka na randkę. Zobacz, jakie modele stylowych czerwonych sukienek będą doskonałe na romantyczną kolację i nie tylko!

Sprawdź te rzeczy, które będą doskonałe na spotkanie przy kawie lub wspólny spacer:


Próbuje Ci zaimponować

To nieuniknione – jeśli stałaś się obiektem jego zainteresowania, teraz za wszelką cenę będzie próbował Ci zaimponować. Brylowanie w towarzystwie, popisywanie się przed Tobą, opowiadanie o swoich osiągnięciach w różnych dziedzinach czy chwalenie się niezwykłymi talentami – facet zrobi dosłownie wszystko, abyś tylko go zauważyła. W ten sposób komunikuje, że tak naprawdę to fajny z niego gość i powinnaś dać mu szansę. Dasz?

W tych ubraniach spodobasz mu się jeszcze bardziej:


Fot.: Shutterstock.com.

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.