Kategorie

Coco z Japonii

6-letnia fashionistka z Japonii zachwyciła świat mody!

Wiele osób twierdzi, że z wyczuciem stylu trzeba się urodzić. I chyba tak jest w przypadku 6-letniej Coco z Japonii. Ta mała dziewczynka kocha modę i ubrania. Koniecznie poznaj ją bliżej!

Instagram pomaga wielu osobom zyskać sławę. Tak właśnie się stało w przypadku Coco Hamamatsu. W mgnieniu oka 6-latka z Japonii stała się popularna – zna ją cały świat! Koniecznie poznaj tę dziewczynkę bliżej. Kto wie, może wkrótce pojawi się w jakieś kampanii znanej marki…

Nowa gwiazda Instagrama –  Coco

https://www.instagram.com/p/BUzP0KdAim8/?taken-by=coco_pinkprincess

Coco Hamamatsu mieszka w Japonii, a dokładniej w Tokio. Stała się fanką mody dzięki rodzicom, którzy prowadzą znany butik z odzieżą vintage. Liczba lajków pod zdjęciami Coco na Instagramie codziennie rośnie. Ta mała dziewczynka zachwyciła świat mody wyczuciem stylu i niecodziennymi zestawieniami. Magazyny Vogue i Vice są nią wręcz oczarowane!

Garderoba małej fashionistki

https://www.instagram.com/p/BYgBqTYnCah/?taken-by=coco_pinkprincess

Coco nosi ubrania i dodatki z metką najsłynniejszych domów mody. Gucci, Moschino i COMME des GARCONS to ulubione marki stylowej 6-latki. W jej garderobie znajdziemy najbardziej pożądane produkty sezonu, m.in. beret, kurtkę typu bomber, czy kolorowe futerko. Niejedna dorosła kobieta może pozazdrościć jej zawartości szafy!

Znak rozpoznawczy – skarpetki i okulary

https://www.instagram.com/p/BX5WexkHErj/?taken-by=coco_pinkprincess

Na wielu zdjęciach możemy zobaczyć Coco w skarpetkach, które sięgają do połowy łydki. Dziewczynka nosi ten dodatek zarówno do zabudowanych butów, jak i klapek, czy sandałów. Można powiedzieć, że skarpetki stały się jej znakiem rozpoznawczym, podobnie jak okulary przeciwsłoneczne, czy modele korekcyjne. Te dwa elementy sprawiają, że looki 6-latki są jeszcze bardziej charakterystyczne.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.