Kategorie

Gigi hadid

7 faktów z życia Gigi Hadid, które mogą Cię zaskoczyć

Tę topową modelkę po prostu trzeba znać! Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osobowości w branży fashion. Każdy projektant marzy, aby poszła w jego pokazie lub wystąpiła w kampanii, ponieważ Gigi Hadid gwarantuje sukces! Poznaj fakty o niej, które mogą Cię zaskoczyć!

Fakt 1

Prawdziwe imię i nazwisko Gigi to Jelena Noura Hadid. Skąd zatem wziął się jej pseudonim? Ma to związek ze szkołą podstawową, w której do klasy wraz z Gigi, chodziła dziewczynka o podobnie brzmiącym imieniu. Było mylące i niewygodne dla nauczyciela, dlatego poprosił on mamę Jeleny, aby zaproponowała dla niej pseudonim, który rozwiąże tę sytuację. Tak powstał pseudonim Gigi, który przyległ do niej, aż do teraz.

throwback to when my mamma was the only stylist and photographer in my life ? @yolandahfoster

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid) 2 Maj, 2015 o 9:26 PDT

Fakt 2

Rodzicami Gigi są multimilioner, amerykański deweloper specjalizujący się w luksusowych hotelach i rezydencjach – Mohamed Hadid oraz gwiazda reality show The „Real Housewives of Beverly Hills”, była modelka i projektantka wnętrz – Yolanda Foster. Gigi ma wielokulturowe korzenie, ponieważ jej tata pochodzi z palestyńskiej rodziny, a mama urodziła się w Holandii.

Gigi Hadid z rodzicami

Gigi Hadid z rodzicami

Fakt 3

Gigi Hadid i Kendall Jenner łączy nie tylko ogromna przyjaźń, ale również więzy rodzinne, które są nieco zawiłe, postaramy się jednak przedstawić je w uproszczony sposób. Pokrewieństwo top modelek wywodzi się od Dawida Fostera, który jest obecnym mężem Yolandy Foster – czyli mamy Gigi. Wcześniej był on jednak zamężny z Lindą Thompson, której byłym mężem był Bruce Jenner (obecnie Caitlyn Jenner) – tata Kendall. Bruce i Linda mieli dwójkę synów, których ojczymem jest obecny ojczym Gigi. Uff…

giphy

Fakt 4

Gigi oprócz bycia jedną z topowych oraz najlepiej zarabiających modelek ($9 mln rocznie sic!) dba również o swoją edukację. Dlatego po zakończeniu liceum przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie na Uniwersytecie New York City’s New School studiuje od 2013 roku psychologię kryminalną. Może Gigi stanie się ekspertem w kolejnym sezonie CSI? Kto wie! 🙂

manhattan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid) 12 Wrz, 2013 o 12:39 PDT

Fakt 5

Gdy Gigi była nastolatką, myślała, żeby odstawić modeling na dalszy tor i skupić się na zajęciach sportowych. Trzeba przyznać, że radziła sobie w nich wyjątkowo dobrze, ponieważ przewodziła szkolnej drużynie siatkarskiej oraz perfekcyjnie utrzymywała się w siodle. Obecnie modelka również nie rezygnuje ze sportu i intensywnie ćwiczy boks! Podejrzewamy, że oprócz zabójczo pięknego spojrzenia, Gigi ma również zabójczy cios!

Gigi Hadid

Fakt 6

Obecnie Gigi spotyka się z Zaynem Malikiem, byłym członkiem zespołu One Direction, który uwielbiają nastolatki na całym świecie. Wczoraj modelka pokazała się nawet ze swoim wybrankiem na pokazie Versus Versace, na którym wspólnie wspierali siostrę Gigi – Bellę, która miała zaszczyt otworzyć pokaz Donatelli Versace na trwającym właśnie Fashion Weeku w Londynie.

angelface ? @versus_versace @versace_official

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gigi Hadid (@gigihadid) 17 Wrz, 2016 o 4:44 PDT

Fakt 7

Ulubionym elementem garderoby Gigi są zwykłe, czarne legginsy, które nosi do większości swoich codziennych stylizacji. Ceni je za uniwersalność i niesamowitą wygodę, którą wyjątkowo docenia poza czerwonym dywanem i wybiegiem.

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.