Kategorie

małgorzata rozenek

8 perfekcyjnych faktów o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Silna, niezależna, perfekcyjna? Pnie się z zawrotną prędkością po szczeblach kariery telewizyjnej! Kto? Oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan, która właśnie wydała swoją najnowszą książkę. Przeczytaj kilka faktów z nią związanych, niektóre na pewno Cię zaskoczą!

Fakt 1

Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan przez długi czas był owiany tajemnicą. Media spekulowały na jego temat, często znacznie go zawyżając. Według brukowców, nasza rodzima Perfekcyjna Pani Domu ma 45, a nawet 50 lat! Jak jest na prawdę? Informację te sprostowała sama Małgosia na swoim profilu, podając prawdziwy wiek – 38 lat! To potwierdzone info 🙂

#photoshoot #donkey @cavotagoomykonos #greece #mykonos @bartek_indyka @betixmilczarek @sylwia.habdas @maciejnowak #iamamodel ?❤️✌?️☺️☀️??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 18 Paź, 2016 o 5:23 PDT

Fakt 2

Małgorzata Rozenek z wykształcenia jest prawniczką. Studia ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Napisała nawet pracę doktorancką dotyczącą rozdzielności majątkowej, jednak kariera medialna zbyt pochłonęła prawniczkę, w wyniku czego obronę pracy musiała odłożyć w czasie. Prezenterka często wspomina, że wiąże swoją przyszłość z prawem, a w szczególności z nauczaniem przyszłych członków palestry.

małgorzata Rozenek prawniczka

Fakt 3

Zostając w tematyce prawa i rozpraw sądowych, czas na fakt dotyczący rozwodów oraz ślubów. Pierwszy, bardzo krótki związek małżeński Pani Małgorzata zawarła już w trakcie swoich studiów. Kolejną jej wielką miłością był aktor, Jacek Rozenek, z którym przez 10 lat tworzyli szczęśliwy związek. Owocem ich miłości jest dwójka synów – Stanisław i Tadeusz. Małżeństwo to zakończyło się jednak rozwodem, który mimo że był szeroko komentowany w mediach, obył się bez zbędnych obwinień i zarzutów.

#looking #back #over #my #shoulder #gala #sesja #iza #grzybowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 11 Maj, 2016 o 11:51 PDT

Fakt 4

Po trzech latach od rozwodu z Jackiem Rozenkiem media zawrzały! Małgorzata ogłosiła, że bierze ślub z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem polskiej reprezentacji. To wydarzenie zostało okrzyknięte ślubem „Polskich Beckhamów” i stało się jednym z najszerzej komentowanych medialnych wydarzeń! A jak faktycznie wyglądała cała uroczystość? Wszystko odbyło się według skrupulatnych planów i pomysłów samej Panny Młodej, która nie ukrywała zdenerwowania przed samym przyjęciem. Pięknie przyozdobiony plener w podwarszawskim Konstancinie, stał się jej wymarzonym miejscem na idealny ślub. A jak wyglądała kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan??

???????? ????????? #zabawne #autor #tego #mema #zna #się #na #rzeczy ?? #congrats @azjaexpresstvn #meis @victoriabeckham #inpoland ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 9 Wrz, 2016 o 10:52 PDT

Fakt 5

Suknia ślubna, w której wystąpiła Małgorzata na swoim ślubie, to kunszt krawiectwa na najwyższym poziomie. Została zaprojektowana przez samą Evę Minge, która poświęciła jej miesiąc swojej pracy. Projektantka podkreślała, że suknia, jaka powstała, jest całkowitym odzwierciedleniem marzeń jej klientki. Przepiękna syrenia kreacja jest w 100% wykonana ręcznie i ozdobiona srebrem i cyrkoniami. Przyznajcie, że to swego rodzaju prawdziwe dzieło sztuki.

ślub Małgorzaty rozenek

Fakt 6

Małgorzata Rozenek-Majdan w swojej karierze wydała cztery książki, nawiązujące tematycznie do perfekcjonizmu, z jakim jest powszechnie kojarzona. Dzięki jej publikacjom możesz się dowiedzieć, jak w sposób nieskazitelny dbać o swój dom, ogród i siebie. Niewątpliwie książki są bestsellerem wśród Perfekcyjnych Pań Domu, które skrupulatnie ścierają z nich milimetry znienawidzonego kurzu.

Fakt 7

Oprócz wydawania książek, Małgorzata znana jest głównie z programów telewizyjnych, w których zazwyczaj jest gospodarzem. Pierwsza produkcja, która wprawiła w zawrotną prędkość jej karierę to Perfekcyjna Pani Domu. To właśnie ten program przyniósł jej medialny sukces i ogromną rozpoznawalność. Niestety nie wszystkie jej programy trafiły w gusta polskich odbiorców i szybko twórcy zakończyli ich emisje. Mowa m.in. o programie Piekielny Hotel, który po jednym sezonie został ściągnięty z anteny.

Fakt 8

Spory rozgłos przyniosły Małgosi również programy, w których była jedynie gościem. Szczególnie dużo mówi się o jej udziale w produkcji „Azja Express”, która przetestowała jej i Radka odporność na ekstremalne warunki. Para była jednym z faworytów do zwycięstwa, ponieważ już od samego początku pokazali wolę walki i zgranie w zespole. Niestety, ich udział w programie dobiegł końca dość szybko i już w czwartym odcinku zakończyli swoje zmagania w tej morderczej produkcji. Nie poszli jednak w zapomnienie, a to za sprawą tekstów Małgosi, które stały się bardzo popularne! Jeden z nich, „Nie mów do mnie teraz”, wykorzystała firma GeGoart, która umieściła go na swoich koszulkach. Nikogo nie zaskoczy chyba fakt, że sprzedają się w zawrotnym tempie! 🙂

#zdanie #firmowe #zastrzeżone ? #marze o #takiej ? #motto #designer @azjaexpresstvn #fashion #slogan ‼️???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 27 Wrz, 2016 o 4:08 PDT

Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz TUTAJ

Fot.: Instagram, EastNews

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.