Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Agnieszka Kaczorowska – jak Bożenka z „Klanu” wygląda na co dzień?
agnieszka kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska – jak Bożenka z „Klanu” wygląda na co dzień?

Od kilkunastu lat wciela się w Bożenkę w polskiej telenoweli „Klan”, a ponadto jest cenioną tancerką. Agnieszka Kaczorowska potrafi oszołomić nas na parkiecie – czy tak samo jest z jej stylem? Sprawdźcie, jak ubiera się aktorka!

Trudne modowe początki

Kiedy w 2014 r. Agnieszka Kaczorowska zaczęła występować w polsatowskim „Dance with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, widzowie przekonali się, że oprócz grania w długaśnym polskim tasiemcu, aktorka ma inne zdolności. Agnieszka zaczęła częściej pojawiać się na różnych imprezach, a przy okazji pozować na ściankach. Jednak, jej modowe wybory nierzadko okazywały się pomyłką. Dwudziestolatka stawiała na bardzo dojrzałe fasony, mocne kontrasty (głównie czerń i biel) i dziwne dodatki, które dodawały jej lat i psuły jej sylwetkę. Oprócz stylizacji, niekorzystne bywały też fryzury. Wysoko zaczesane włosy, dziwne koki i loki a la Violetta Villas – odtwórczyni Bożenki błądziła niczym dziecko we mgle.

Niczym poważna businesswoman

Zamiłowanie do poważnego stylu pozostało Agnieszce do dziś, jednak z czasem aktorka i tancerka przekonała się do większej ilości kolorów, rozważniej zaczęła też dobierać dodatki i fasony do swojej sylwetki. Pomimo tego, że Agnieszka Kaczorowska jest szczupła, ma krótki tułów oraz masywne uda i ramiona przy niewielkim biuście, dlatego niedobrany krój może jej optycznie dodać jej kilka kilogramów oraz zaburzyć proporcje. Proste sukienki, szpilki z czubkiem czy dłuższe kardigany wydają się optymalnym rozwiązaniem. Jednak, czy ten look nie wydaje Wam się zbyt poważny jak na 25-latkę?

W stylu wielkiej diwy

Na wielkie wyjścia Agnieszka Kaczorowska wybiera hollywoodzki szyk. Dopasowana góra, odsłonięte ramiona i dekolt oraz rozłożysty dół, a czasem nawet tren: oto ulubiony fason sukni wieczorowych. Agnieszka stawia na wyrazisty kolor – w jej wieczorowych stylizacjach przeważa czerwień, czerń i czysta biel. Widać, że gwiazda pragnie zostać doceniona i zauważona na każdym wydarzeniu.

Wieczorowe kreacje, które wybrałaby Agnieszka Kaczorowska:

Agnieszka Kaczorowska i jej letni luz

Ostatnie letnie miesiące udowodniły, że aktorka, oprócz biznesowych sukienek, szpilek i trenczy lubi pokazać się w swobodniejszym, bardziej dziewczęcym look’u. Czerwona sukienka z dekoltem hiszpańskim i białe sneakersy były strzałem w dziesiątkę, a Agnieszka prezentowała się w tym outficie promiennie. Pozytywnie wypadła również na prestiżowym Gałkowo Masters. Kombinezon w paski z szerszymi nogawkami to ukłon w stronę obecnych trendów, a dyskretny makijaż i lekko rozwiane włosy wpasowały się w klimat imprezy na świeżym powietrzu. Bez zbytniego nadęcia, a jednocześnie z klasą i adekwatnie do wieku – tym tropem Agnieszka Kaczorowska powinna nadal podążać!

Kombinezony w paski w stylu Agnieszki Kaczorowskiej:

Sukienki hiszpanki:

Fot.: ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.