Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie!
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie!

Stało się! Najbardziej utalentowana polska tenisistka właśnie dziś wyszła za mąż! Agnieszka Radwańska wzięła ślub ze swoim trenerem i partnerem sparingowym Dawidem Celtem. Jaką suknię wybrała panna młoda? I gdzie odbył się ślub? Koniecznie sprawdźcie!

Agnieszka Radwańska jako panna młoda

Polską tenisistkę już nieraz widywałyśmy w bieli… na korcie. Przyznacie, że suknia ślubna jest jednak zupełnie innym rodzajem stroju niż krótka sportowa spódniczka. Na swój wyjątkowy dzień Agnieszka Radwańska wybrała tradycyjną kreację projektu Agnieszki Maciejak. Długa suknia z koronkową górą ozdobiona kamieniami Swarovskiego, obniżoną talią i mocno rozkloszowanym postrzępionym dołem naprawdę robiła wrażenie. Isia zdecydowała się również na strojne dodatki: obfity tiulowy welon obsiany diamencikami oraz modne w tym sezonie transparentne szpilki. Mamy jednak wrażenie, że bogata suknia nieco przyćmiła urodę panny młodej i zdeformowała doskonałą sylwetkę sportsmenki. Mnóstwo warstw tiulu na głowie, rozpuszczone włosy i błyszczące kamienie od stóp do głów — czy Agnieszka nie przesadziła? Praca nad suknią podobno trwała 400 godzin, a kreacja pochłonęła 100 metrów tkaniny i 6 tysięcy kryształków Swarovskiego. Jak myślicie: było warto?

Ślub w grodzie Kraka

Pochodząca z Krakowa tenisistka nie mogła wybrać innego miejsca na swój ślub niż rodzinne miasto. Uroczystość do końca utrzymywana w tajemnicy odbyła się w uroczym kościele oo. Paulinów na Skałce, do którego państwo młodzi przyjechali gustownym Rolls-Roycem. Panna młoda została poprowadzona do ołtarza przez swojego tatę, a rolę świadków pełnili Urszula Radwańska i Błażej Celt. Oprócz masy fotoreporterów, na ślubie pojawiło się mnóstwo znanych osób nie tylko ze świata sportu. Wśród zaproszonych gości była Małgorzata Socha, Marta Domachowska, Caroline Wozniacki, Jerzy Janowicz i Angelique Kerber.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt: para nie tylko na korcie

Agnieszkę i Dawida połączył tenis. Para poznała się w 2008 r., a zaczęła się spotykać w 2013 r. 31-letni Dawid Celt także ma za sobą sportową karierę, a jego ojciec również był trenerem tenisa. Po poważnej kontuzji Dawid przestał uczestniczyć w turniejach i został sparingpartnerem oraz drugim trenerem Agnieszki Radwańskiej. Para początkowo spotykała się w tajemnicy, zresztą do tej pory bardzo strzeże swojej prywatności.

[poll id=”128″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

11 komentarzy