Kategorie

Agnieszka Szulim wyszła za mąż

Agnieszka Szulim już po ślubie!

Agnieszka Szulim powiedziała sakramentalne „tak”! Gwiazda TVN i Piotr Woźniak-Starak są już małżeństwem. Poznaj kulisy najbardziej wyczekiwanego ślubu w Polsce. Sprawdź szczegóły tej uroczystości!

Polska gwiazda Agnieszka Szulim po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Dziennikarka TVN została żoną Piotra Woźniaka-Staraka. Publiczne zaręczyny i cichy ślub, tego nikt się nie spodziewał. Miejsce uroczystości było długo utrzymywane w tajemnicy, nawet goście weselni nie wiedzieli dokąd pojadą.

Suknia Agnieszki Szulim

Bajkowy ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka odbył się we Włoszech, a dokładnie w pięknej Wenecji w San Marco. Nie tylko wybór miejsca wzbudził zachwyt, ale również kreacja Panny Młodej. Agnieszka na uroczystości pojawiła się w białej sukni projektu duetu Bizuu. Tiulowa kreacja ozdobiona falbanami z dekoltem hiszpańskim zachwyciła wszystkich. Ciekawym dodatkiem stroju ślubnego gwiazdy TVN były duże kolczyki z frędzlami w stylu boho. Pan Młody zdecydował się w tym dniu wystąpić w czarnym garniturze z białą koszulą, co ciekawe Piotr zrezygnował z krawatu i muchy. Postawił na luźny, niezobowiązujący look. Para tego dnia zdecydowanie błyszczała!

 

Agnieszka Woźniak-Starak suknia ślubna

Stylowa para

Po uroczystości Agnieszka Szulim zmieniła białą suknię na zupełnie inną kreację. Na weselu dziennikarka wystąpiła w krwisto czerwonej, koronkowej sukni do ziemi. Look uzupełniał bukiet czerwonych róż oraz bogato zdobiona opaska z welonem w tym samym kolorze z dodatkiem złota. Pan Młody również zmienił nieco swój strój, do czarnego garnituru dodał elegancką muchę.

Weekend pełen miłości ❤️❤️❤️❤️❤️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Kusiak (@nataliakusiak) 28 Sie, 2016 o 12:36 PDT

Goście weselni

Na ślubie w Wenecji pojawiła się nie tylko rodzina Młodej Pary, ale również przyjaciele, w tym Polskie gwiazdy. Wszyscy przylecieli do Wenecji prywatnymi samolotami. Goście mieli również okazję przepłynąć się włoskimi gondolami. Wśród zaproszonych znaleźli się Piotr Darski czyli Nergal, który od dawna przyjaźni się z Agnieszką. Pojawił się także Piotr Kędzierski, który występuję wraz z dziennikarką w reklamie sieci telefonów komórkowych. Nie zabrakło również aktorki Magdaleny Boczarskiej i ludzi ze stacji TVN, m.in. Edwarda Miszczaka. Na uroczystości w Wenecji bawiło się prawie 300 gości. To był bajkowy ślub!

Agnieszka Szulim ślub

 

#venice ❣ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magdalena Boczarska (@magdalena_boczarska) 28 Sie, 2016 o 10:46 PDT

Fot.: Instagram, EastNews