Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu!
Agnieszka Woźniak Starak Baziak

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu!

Show-biznes wymaga od gwiazd zawsze perfekcyjnego wyglądu! Nie mogą sobie pozwolić w tej kwestii na żadne potknięcia, dlatego nie stronią od mocnego makijażu i zabiegów „upiększających” ich twarz. Tym samym, niezwykle odważnym posunięciem jest publikowanie swoich souté zdjęć w Internecie, na co zdecydowała się niedawno Agnieszka Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak w pełnym makijażu

Przez ostatnie lata Agnieszka Woźniak-Starak stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji! Wszystko za sprawą popularnego programu Azja Express, którego już od dwóch sezonów prezenterka jest gospodarzem, oraz jej głośnego ślubu z milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dziennikarka bryluje w medialnym świecie! Niezwykle często skrada miano najlepiej wyglądającej gwiazdy na czerwonym dywanie, co plasuje ją w czołówce stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej wizerunek jest przemyślany i niezwykle dopracowany. Niewątpliwie pomocny jest w tym fakt posiadania garderoby, przepełnionej luksusowymi ubraniami od najlepszych projektantów oraz sztabu ludzi dbających o jej makijaż i fryzurę.

Naturalna odsłona prezenterki TVN

Kompletny wizerunek dziennikarki sprawił, że gdy gwiazda pojawia się publicznie bez makijażu od razu wywołuje sensację! Tak było i tym razem, gdy Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie zdjęcie po 44 kilometrowej przejażdżce rowerowej, na którym pozuje całkowicie bez makijażu. O co tyle szumu? No właśnie o nic, ponieważ dziennikarka wygląda niezwykle dobrze! 38-letnia celebrytka wygląda promieniście, a jej skóra jest nieskazitelna. Okazuje się, że Agnieszka należy do tych kobiet, które bez makijażu prezentują się tak samo dobrze (jak nie lepiej), jak bez obfitej ilości kosmetyków. Dziennikarce zazdrościmy tak pięknej, naturalnej odsłony i prosimy o więcej zdjęć w wersji souté!

 

Fot.: EastNews, Instagram @aga_wozniak_starak

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

3 komentarze