Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ale zmiana! Chodakowska już tak nie wygląda!
Ewa Chodakowska w nowej fryzurze

Ale zmiana! Chodakowska już tak nie wygląda!

Koniec lata to okres wielkich metamorfoz wśród gwiazd! Choć Ewa Chodakowska rzadko eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, tym razem postanowiła dokonać drastycznej zmiany, którą wywołała ogromne zainteresowanie w sieci. Internauci są podzieleni. Zobaczcie, o co chodzi!

Ewa Chodakowska szturmem wdarła się do domów Polaków, by zachęcić do zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej. W zawrotnym tempie stała się też popularnym ekspertem od sportu i dbania o kondycję. Trenerka inspiruje nie tylko w kierunku dbania o sylwetkę, ale również  popularny stał się jej specyficzny styl, który jest kobiecy i seksowny i bardzo spodobał się Internautkom.

Ewa Chodakowska zmieniła…

W ten weekend Ewa Chodakowska postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd i udać się do fryzjera. Wizyta nie skończyła się jedynie na lekkiej zmianie koloru czy minimalnym przycięciu końcówek. Trenerka poszła na całość i skróciła włosy aż o 20 cm! Przez lata wierna była jednej, charakterystycznej fryzurze – długim, prostym blond włosom, o których marzy niejedna dziewczyna. Zdjęciami nowego image’u pochwaliła się na swoim koncie Facebookowym przewrotnym wpisem:

Dzisiaj zrzuciłam 20 cm…włosów.

Zobaczcie jak teraz wygląda!

Podjęcie decyzji o ścięciu włosów, rozpętało prawdziwą burzę w sieci. Internauci nie omieszkali wytknąć Chodakowskiej, że powinna oddać włosy fankom, które utraciły je po wyniszczającej chemioterapii. Trenerka postanowiła bronić się komentarzem:

Babeczki.. część z Was pisze, ze mogłam sciac 25 cm i przekazać na fundacje..

Wiem Kotki, ale musicie mi wybaczyć – moje „strzępy” po miesiącu na greckim słońcu na nic się zdawały mogłyby ewentualnie służyć jako drapak do garnków..

Chciałam bardzo..
niestety nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chciały..

Następnym razem ❤️

Pojawiły się również komentarze broniące Chodakowskiej:

Jej włosy, robi co chce! To, że jest osobą publiczną nie daje wam prawa do krytykowania wszystkiego, co robi. Nie sądzę, byście same były idealne. Dajcie żyć.

Cena sławy, jaką muszą ponosić polskie gwiazdy, jest naprawdę wysoka. Pomijając jednak żywą dyskusję na temat tego, co powinna Ewa Chodakowska lub nie powinna zrobić ze swoimi włosami, w redakcji zgodnie twierdzimy, że w nowym looku prezentuje się fantastycznie, a włosy wyglądają na bardziej zadbane! Obcięcie włosów od zawsze symbolizuje rozpoczęcie kolejnego rozdziału w życiu, jednak tym razem nie powinniśmy się doszukiwać dziury w całym i sądzimy, że były to pewnie względy czysto praktyczne. Czy fryzura będzie kopiowana przez kobiety na całym świecie? Tylko czas pokaże!

Zagłosuj!

[poll id=”154″]

Fot.: ONS, Facebook

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.