Kategorie

Alicja Bachleda Curuś wygląda bardzo seksownie w odważnym dekolcie

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat – hot para w polskim show-biznesie

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat to dwa nazwiska, o których ostatnio non stop spekulują media. Aktorkę i koszykarza coraz częściej można spotkać razem. Czy oficjalnie potwierdzają, że zostali parą?

Na otwarciu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane

Po raz pierwszy o parze zrobiło się naprawdę głośno, gdy pojawiła się razem na otwarciu cyklu imprez Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane. Ich wspólne wystąpienie na czerwonym dywanie wzbudziło prawdziwą sensację. Podobno aktorka do Polski przyleciała na 4 tygodnie. Pierwsze dni przeznacza sprawom zawodowym, resztę prawdopodobnie poświęci na wakacyjny odpoczynek. Spekuluje się, że gwiazdy mają w planach odwiedzić jeszcze rodzinne miasto sportowca – Łódź, a resztę urlopu spędzić na Mazurach.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat na spotkaniu z księciem Williamem

Podczas ostatniej wizyty pary książęcej w Polsce, w Łazienkach Warszawskich odbyło się plenerowe przyjęcie z okazji 91. urodzin Królowej Elżbiety II. Na bankiecie, oprócz osobistości ze świata polityki, pojawili się również celebryci. Jednak największe zainteresowanie prasy wzbudzili Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat. Aktorka wystąpiła w skromnej sukni w ciemnym kolorze. Z upiętym kokiem i w klasycznym makijażu wyglądała naprawdę pięknie. Gortat w burgundowym garniturze również prezentował się nienagannie. Sami zainteresowani przyznali później, że spotkanie z księciem Williamem i księżną Kate było dla nich spełnieniem marzeń.

Choć o ich znajomości spekulowano długo, gwiazdy nie potwierdzały swojej relacji. Dopiero od niedawna możemy zaobserwować na oficjalnym profilu Gortata, że zaczął umieszczać zdjęcia Bachledy-Curuś z ich prywatnych spotkań. Poniżej widzimy aktorkę kibicującą Gortatowi na meczu Polish Herritage Night NBA. Plotki głoszą, że potem para wspólnie świętowała wygraną, a aktorka zaprosiła później sportowca do swojego domu w Los Angeles. Podczas tego spotkania Gortat miał również okazję poznać syna aktorki (Henrego Tadeusza z poprzedniego związku z Collinem Farrelem). Podobno sportowiec zrobił na nim ogromne wrażenie i od razu się zaprzyjaźnili.

Fot.: East News, Instagram @mgortat13, @alicjabachledacurus_pl

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)