Kategorie

Amal Clooney wraca do pracy w stylowym looku!

Zanim udasz się do biura zainspiruj się stylem Amal Clooney, która po kilkumiesięcznej przerwie wróciła do pracy. Żona George’a Clooneya znów zachwyciła i jak zawsze zaprezentowała się nie tylko modnie, ale i bardzo szykownie. Zobaczcie!

Amal znana jest nie tylko ze związku z hollywodzkim aktorem, ale i z działalności związanej z ochroną praw człowieka. Nawet po urodzeniu bliźniaków zainteresowanie jej osobą nie maleje! Wzięta prawniczka jest bardzo lubiana przez zagraniczne media, a prasa nieustannie rozpisuje się na temat jej kariery oraz fantastycznych, szykownych stylizacji. Tak! Amal do perfekcji opanowała sztukę ubioru!

Amal Clooney w czerwonej stylizacji

Od czerwca, gdy Alexander i Ella pojawiły się na świecie, Amal poświęca czas rodzinie, wspierając również męża w jego karierze filmowej. Odbyła z nim nawet podróż służbową, gdzie brylowała w blasku fleszy na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Do czasu! Teraz przyszedł czas na karierę prawniczki, która po krótkiej nieobecności wróciła do pracy. Paparazzi nie omieszkali wykorzystać tej sytuacji i zrobili jej zdjęcia, gdy podążała do głównej siedziby ONZ w Nowym Jorku. Zestaw, w którym pojawiła się na posiedzeniu, zachwycił wszystkich. Spełniał on reguły oficjalnego stroju, ale był również stworzony zgodnie z obecnymi trendami. Rewelacja!

Prawniczka miała na sobie tego dnia czerwony komplet w stylu lat 70-tych, który tak naprawdę może powtórzyć każda z nas. Ołówkowa spódnica i krótka garsonka w podobnym odcieniu, uszyte z tych samych tkanin stworzyły ze sobą zgrany duet. Uroku zestawowi nadała retro bluzka z wiązaniem pod szyją. Mocny kolor całości został przełamany szpilkami w odcieniu beżowym oraz brązową, tonującą wyrazistą czerwień torebką.

Amal jak na prawdziwą kobietę sukcesu przystało wybiera zdecydowane kolory, w których wygląda stanowczo i pewnie. Z racji wykonanego zawodu jej styl zawsze musi być formalny, jednak prawniczka nie robi tego w bardzo dosłowny sposób. Jej stylizacje nigdy nie są nudne, a z racji, że pracuje w bardzo męskim towarzystwie, zawsze podkreśla swoją kobiecość. Jesteśmy w szoku, jak szybko po narodzeniu maluchów wróciła do pracy. Nie można też zaprzeczyć, że żona George’a Clooneya w błyskawicznym tempie wróciła do swojej nienagannej figury. Jak ona to robi?

Fot.:Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.