Kategorie

Angelina Jolie styl

Angelina Jolie pokazuje paryżankom, jak powinny się ubierać

Angelina Jolie przeżywa obecnie swoją francuską przygodę. Sprawdźcie, jakie stylizacje wybrała na zwiedzanie Paryża, zakupy w butiku i spotkanie z Brigitte Macron. Modowe wybory aktorki mocno Was zaskoczą!

Angelina Jolie ostatnio bardziej znana jest ze względu na kontrowersyjny związek i rozstanie z Bradem Pittem niż filmowe role. Mimo to każde publiczne pojawienie się aktorki, czy to na czerwonym dywanie, czy na ulicy, wzbudza uwagę mediów, a paparazzi prześcigają się w robieniu nowych zdjęć. Tak właśnie stało się w Paryżu, do którego Angelina Jolie przybyła w związku z kampanią reklamową dla marki Guerlain. Przy okazji odwiedziła też francuską pierwszą damę Brigitte Macron, a wraz z gromadką dzieci wybrała się do Luwru. Jak wystroiła się na takie okazje?

Angelina Jolie spotyka się z Brigitte Macron

To z pewnością było najbardziej stylowe spotkanie ostatnich tygodni! Dwie kobiety, które z słyną z wyszukanego gustu i charakterystycznego sposobu ubierania się, postanowiły się spotkać, aby porozmawiać o sytuacji uchodźców, których aktorka zobaczyła w Jordanii. Angelina Jolie na taki moment zdecydowała się na białą dopasowaną sukienkę, szarą pelerynkę, szpilki nude oraz trapezową torebkę od Louis Vuitton. Czerwona szminka, ogromne okulary i włosy ułożone w zgrabne fale nasuwają nam na myśl szyk dawnego Hollywood. Kobiecy look Angeliny kontrastował z nowoczesnym męskim outfitem Brigitte Macron. Koszula ze sztywnym kołnierzykiem, beżowa marynarka i czarne spodnie sprawiły, że pierwsza dama sprawiała wrażenie nowoczesnej, odważnej i pewnej siebie.

W stylu Angeliny Jolie:

W stylu Brigitte Macron:

Angelina Jolie w szpilkach zwiedza Luwr

Myśleliście, że aby zwiedzać muzeum, należy włożyć komfortowe obuwie i wybrać casualowy styl? Angelina Jolie udowodniła Wam, że byliście w błędzie! Gwiazda wspólnie z dziećmi postanowiła zwiedzić Luwr. Na taką okazję wybrała total black look. Wąska sukienka, płaszcz, klasyczne szpilki, duże ciemne okulary, a do tego wyrazista czerwona szminka sprawiły, że Angelina Jolie prezentowała się niezwykle elegancko (nawet ciut zbyt wieczorowo, jak na wizytę w muzeum w biały dzień). Nie wiemy, jak Angie poruszała się w szpilkach po śliskich posadzkach Luwru. Jej dzieciom było za to z pewnością wygodnie – cała szóstka podziwiała dzieła sztuki w casualowych sportowych outfitach.

Skopiuj ten look:

Fot.: Eastnews, Instagram, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.