Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Angelina Jolie przerywa milczenie – cała prawda o jej rozstaniu z Bradem Pittem
Angelina Jolie

Angelina Jolie przerywa milczenie – cała prawda o jej rozstaniu z Bradem Pittem

Kilka miesięcy milczała. Wczoraj jednak Vanity Fair opublikował wzruszający wywiad, w którym gwiazda szczerze opowiada o swoich problemach – zarówno tych związanych z Bradem Pittem, jak i zdrowotnych. Co skrywała przez te kilka miesięcy owianych ciszą?

Wywiad Angeliny Jolie dla Vanity Fair

Koniec związku Angeliny z Bradem Pittem był dla wszystkich niezwykle szokujący. Uważani za ideał, niezwykłą parę światowego show biznesu, rozbili złudzenia o romantycznej miłości w Hollywood. Okazało się, że poza kamerami ich życie dalekie jest od perfekcji. Zmagali się z wieloma problemami, które ostatecznie doprowadziły ich do sali sądowej i rozwodu. Fanom pozostały jedynie domysły, ponieważ para zdecydowała się nie komentować publicznie przyczyn rozstania. Do momentu poruszającego wywiadu Brada Pitta dla GQ, w którym przyznaje się do nałogu oraz problemów w relacjach pomiędzy Angeliną i dziećmi. Dopełnieniem jego szokującego wyznania jest wczorajszy wywiad aktorki… O czym opowiedziała dziennikarzom z Vanity Fair?

Angelina Jolie i Brad Pitt byli parą przez 12 lat. Mają sześcioro dzieci – 3 adoptowanych oraz 3 biologicznych i to właśnie dla ich dobra aktorka zdecydowała się pod koniec 2016 roku na rozwód. Dlaczego? Angelina wyznaje, że Brad miał problemy z alkoholem oraz agresją, której nie potrafił kontrolować. Szalę przelała sytuacja w ich prywatnym samolocie, w którym Pitt użył agresji fizycznej i werbalnej w stosunku do swojego najstarszego syna, Maddoxa. Po tym incydencie Angelina nie widziała już możliwości, żeby aktor nadal był częścią rodziny i zażądała rozwodu. Był to niezwykle trudny okres zarówno dla niej, jak i dla dzieci. „Leczeniu ran” nie pomagały ciągłe pytania i spekulacje ze strony mediów oraz tłumy paparazzi szukających sensacji. Był to czas, który odmienił diametralnie priorytety aktorki, która na poczet dzieci, całkowicie odsunęła się od kariery zawodowej. Mimo wielkich zmian i ciężkiej sytuacji psychicznej Angelina nie chciała, żeby dzieci widziały jej cierpienia. W wywiadzie nawiązała do swojego dzieciństwa, w którym często martwiła się o swoją mamę:

Gdy dorastałam, bardzo martwiłam się o moją matkę. Bardzo. Nie chcę, żeby moje dzieci tak samo martwiły się o mnie. Uważam, że to bardzo ważne, żeby płakać samej pod prysznicem, a nie na ich oczach. One muszą czuć, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli ty sam nie jesteś o tym przekonany. – powiedziała dziennikarzom Angelina

 

Jak teraz wyglądają relacje Angeliny i Brada? Aktorka zapewnia, że są poprawne. Przyświeca im jeden, wspólny cel – troska o dzieci. Obydwoje uczęszczają na terapię, która pomaga im w walce z „demonami przeszłości”.

Choroba Angeliny Jolie

Z wywiadu wynika, że aktorka próbuje poukładać sobie życie bez Brada Pitta u swojego boku. Czas spędza z dziećmi, za których namową zapisała się nawet na kurs gotowania. Teraz aktorka pragnie być przykładną panią domu, dbającą o ciepło ogniska domowego. Wydawać by się mogło, że aktorka powoli wychodzi na prostą. Fanów może jednak zmartwić informacja o jej problemach zdrowotnych. Angelina przyznała, że ma problem z nadciśnieniem tętniczym, prowadzącym do jednostronnego porażenia nerwu twarzowego, objawiającego się między innymi opadaniem kącika ust, utratą zdolności mrugania czy odczuwania smaku. Aktorka problem próbuje zwalczyć akupunkturą.

„Czasem kobiety skupiają się na rodzinie i stawiają swoje zdrowie na ostatnim miejscu… dopóki nie zaczną się problemy” – powiedziała w wywiadzie

 

Mamy nadzieje, że już wkrótce Angelina powróci z nowymi siłami i będzie nam dane ponownie oglądać ją na dużym ekranie.

Angelina Jolie z dziećmi

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.