Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Angelina Jolie została twarzą nowego zapachu Guerlain!
Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain

Angelina Jolie została twarzą nowego zapachu Guerlain!

Po długiej nieobecności aktorka i reżyserka wraca do mediów! Zobaczcie kampanię perfum Mon Guerlain, do powstania których zainspirowała markę Angelina Jolie!

Wielki powrót Angeliny!

Ostatni rok upłynął sławnej aktorce pod znakiem rozwodu z Bradem Pittem i problemów osobistych. Długo nie podejmowała się współpracy przy nowych projektach i poza zgodą na promocję jej nowego serialu dla Netflixa (ekranizacja biografii Loung Ung, aktywistki z Kambodży), wycofała się z showbiznesu. Tym większą niespodzianką był post, jaki umieściła marka Guerlain kilka dni temu na Instagramie, potwierdzając, że to właśnie Jolie została ambasadorką luksusowej marki.

  • Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain
  • Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain
  • Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain
  • Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain
  • Angelina Jolie w kampanii zapachu Guerlain

Nasze perfumy tworzymy dla kobiet, które sami podziwiamy. Angelina Jolie była inspiracją dla perfum, które wyrażają zapach kobiety – tak opisują zapach Mon Guerlain jego twórcy.

Perfumy Mon Guerlain

Nowy zapach od Guerlain to propozycja dla świadomych swojego piękna kobiet, nowoczesnych i odważnych. Według twórcy zapachu Mon Guerlain, Angelina to uosobienie tych cech i inspiracja dla kobiet na całym świecie. Aktorka znana jest ze swojej charytatywnej działalności, nie mniej niż ze swoich ról filmowych. Nic więc dziwnego, że również w tym przypadku postanowiła pomóc fundacjom, z którymi współpracuje. Wszystkie dochody z kampanii perfum zostaną przekazane właśnie im.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=A0O6g4LZaQI” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Fot.: eastnews.pl, Instagram, youtube

 

 

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.