Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka!
Robert lewandowski spodziewa się dziecka

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka!

Robert Lewandowski świętuje na boisku, i to nie z powodu strzelenia zwycięskiej bramki dla Bayernu! Nasz najlepszy napastnik oznajmił całemu światu, że spodziewa się wraz ze swoją żoną – Anią, długo wyczekiwanego dziecka. Gratulujemy!

Mecz Bayern Monachium – Atletico Madryt przejdzie do historii za sprawą Roberta Lewandowskiego, który w swojej „cieszynce” pokazał wszystkim kibicom zgromadzonym na stadionie i przed telewizorami, że już wnet zostanie ojcem. Piłkarz biegał po boisku z piłką włożoną pod koszulkę, wskazując na swoją żonę siedzącą na trybunach. To bardzo uroczy gest z jego strony, prawda?!

Ania i Robert zostaną rodzicami

?❤️ @annalewandowskahpba #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

 

W świecie medialnym i piłkarskim już od dłuższego czasu spekulowano o tym, że jedna z najsłynniejszych polskich par stara się o dziecko. Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku i dodatkowo często podkreślali, że kochają dzieci, i że bardzo chcieliby mieć własne. Tak więc w końcu ich marzenia zostały spełnione i według spekulacji mediów i informacji pochodzących z twittów niemieckich dziennikarzy wynika, że za mniej więcej 5 miesięcy ich pociecha przyjdzie na świat.  Ania i Robert dość długo zwlekali z przekazaniem tej jakże intymnej informacji. Jednak jak widać dumny, przyszły tata postanowił przerwać milczenie i w mikołajki podzielić się z innymi swoim szczęściem.

 

We have a reason to celebrate. Happy Birthday my love @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Internet oszalał! Informacja o ciąży Ani Lewandowskiej rozprzestrzeniła się błyskawicznie! Fani nie szczędzą ciepłych słów i gratulacji skierowanych w stronę przyszłych rodziców. Nawet sam prezydent – Andrzej Duda, opublikował na swoim Twitterze życzenia i przyłączył się do gratulacji. Nie brakuje również zabawnych memów, które humorystycznie komentują przekazaną nowinę… My oczywiście również życzymy przyszłym rodzicom szczęścia, a Ani dużo zdrowia, dla niej i dla maleństwa!

Fot. East News, Instagram 

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment