Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Aniołki Victoria’s Secret bez makijażu – jak bardzo się różnią?
Backstage Victoria's Secret 2016

Aniołki Victoria’s Secret bez makijażu – jak bardzo się różnią?

Na pokazach zachwycają cały świat, nie tylko ten modowy! A jak wyglądają, gdy gasną błyski fleszy i kamer? Aniołki Victoria’s Secret bez makijażu pokazują się w social mediach bardzo często i wcale się tego nie wstydzą! Naturalność jeszcze nigdy nie była tak w modzie. Najwyższa pora brać z nich przykład!

Legendarna gwardia – Adriana Lima i Alessandra Ambrosio

Adriana Lima i Alessandra Ambrosio to jedne z tych nazwisk, które nieodłącznie kojarzą się z pokazami Victoria’s Secret. Lima tytuł słynnego ,,aniołka” zdobyła już w 2000 roku, Ambrossio do najpopularniejszego kobiecego teamu dołączyła niedługo po swojej koleżance. Obie matki, spełnione kobiety zarówno prywatnie, jak i zawodowo bez krępacji pokazują się mediom w naturalnej odsłonie. Również w social mediach często udostępniają zdjęcia ze swoich wakacji oraz selfie z dziećmi zaraz po przebudzeniu. Wygląda na to, że również w branży modowej zapanowała moda na naturalność, a nawet kobiety uznawane przez świat za jedne z najseksowniejszych, nie wstydzą się pokazywać swoich niedoskonałości.

Blond power – Candice Swanepoel i Constance Jablonski

Zaraz, zaraz… Ale o jakich niedoskonałościach mowa? Czy podpuchnięte oczy o poranku, zaczerwienienia lub podrażnienia, a nawet znamiona na skórze muszą uchodzić za coś, czego powinnyśmy się wstydzić? Constance Jablonski bez krępacji pokazuje swoją rumianą cerę, nawet podczas wystąpień publicznych. Candice Swanepoel z dumą prezentuje swoje krągłe policzki na instagramowych selfie. Ideały nie istnieją, a to co dla niektórych uchodzi za piękno, innym po prostu może się nie podobać. Ile osób, tyle gustów, pora więc nie ulegać wpływom mediów, które specjalizują się w kreowaniu nierealnej rzeczywistości i nauczyć się akceptować siebie na nowo.

Egzotyczne piękności – Lily Aldridge i Sui He

Lily Aldridge i Sui He to reprezentantki egzotycznych piękności w anielskiej gwardii. Aldridge jest uznawana za jedną z najpiękniejszych modelek z diastemą, która ze swojej wady uczyniła kolejny atut. Jej idealnie wyregulowane brwi (często dodatkowo przeczesane, by prawidłowo się układały) i długie, ciemne rzęsy sprawiają, że modelka nie potrzebuje wielu kosmetyków, by wyglądać dobrze. Sui He to druga w historii chińska modelka, zatrudniona do pokazów Victoria’s Secret. Jej naturalna i dziewczęca uroda sprawia, że nie musi przesadnie się malować. Jak na Azjatkę przystało, poświęca za to dużo czasu na pielęgnację i nawilżenie skóry, dzięki czemu zawsze wygląda świeżo i promiennie.

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)

5 komentarzy