Kategorie

Anja rubik w krótkiej fryzurze

Anja Rubik w KOMPLETNIE nowej fryzurze przypomina Agatę Dudę. WOW!

Anja Rubik znowu skróciła włosy! Top modelka za pomocą Instagrama pochwaliła się zdjęciami w krótkiej fryzurze. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo do Agaty Dudy. Szok!

Jeszcze kilka lat temu Anja była rozpoznawalna dzięki swojej fryzurze na chłopczycę. Z czasem jednak włosy urosły jej do ramion i tak już zostało. Ciągłe metamorfozy są wpisane w zawód modelki, dlatego długo nie musieliśmy czekać aż pojawi się kolejna zmiana w jej wyglądzie. Tym razem pojawiła się we fryzurze, której kompletnie się po niej nie spodziewaliśmy.

Anja Rubik zainspirowana fryzurą Agaty Dudy?

Modelka już od kilku miesięcy widywana była we włosach średniej długości w stylu tzw. „long boba”. Jednak co jakiś czas pokazuje fanom swoje nowe wcielenie. TA zmiana nas kompletnie zaskoczyła. Efekt? Zdania fanów są podzielone i… nasze też.

Jak modelka napisała na swoim Instastories nowy look powstał na potrzeby kolejnej kampanii reklamowej dla Saint Laurent. Podobieństwo do Agaty Dudy jest uderzające! Żona prezydenta RP zwykle stawia na włosy gładko zaczesane. Jednak czasem pozwala sobie na odrobinę więcej i wtedy udowadnia, że potrafi wyglądać bardziej…. wyraziście. Zdarza się, że na specjalne okazje wybiera „odważniejsze” fryzury. Przycięte włosy odgarnia do tyłu, lekko tapiruje, by nabrały objętości oraz by nadać im ciekawszej faktury. Taki wizerunek jest zdecydowanie nowocześniejszy i sprawia, że „grzeczna” pierwsza dama przemienia się w prawdziwą femme fatale. Taka odmienna fryzura świetnie pasuje Agacie Dudzie, jednak niekoniecznie Anji…

Przez zdecydowane cięcie rodem z lat 80-tych, modelka jest prawie nie do poznania. Naszym zdaniem nowa fryzura nie podkreśla też wyjątkowej urody Anji i sprawia, że wygląda starzej. Jednak fani od razu pokochali odważny look. W komentarzach mogliśmy, obok tych negatywnych, przeczytać opinie pełne zachwytu i podziękowania za przeprowadzenie kampanii #sexedpl. 

Ubrania w stylu Anji Rubik w okazyjnych cenach znajdziesz poniżej:

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.