Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Anna Lewandowska urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie!
Anna Lewandowska urodziła

Anna Lewandowska urodziła! Mamy pierwsze zdjęcie!

To moment, na który czekało wielu kibiców i fanów – Anna i Robert Lewandowscy powitali właśnie na świecie swoje drugie dziecko. Para nie czekała długo, aby pochwalić się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną w mediach społecznościowych i zdradzić płeć nowego członka rodziny. Kapitan polskiej reprezentacji dodał już nawet zdjęcie!

Co wiemy o drugim dziecku Lewandowskich?

6 maja 2020 r. na świat przyszła druga córka Ani i Roberta – informację potwierdził na swoim Instragramie sam piłkarz, zdradzając także, jak zdecydowali się dać jej na imię. Świeżo upieczeni rodzice wybrali imię Laura. Sam opis zdjęcia sprawia, że zdecydowanie robi się ciepło na sercu. Zawodnik Bayernu Monachium powitał córkę wzruszającymi słowami Witaj, malutka! Witamy na świecie Laurę! Robert nie zapomniał, oczywiście, o pochwaleniu swojej żony, dodając Dobra robota, mamusiu!

Świeżo upieczeni rodzice witają drugą córkę

Anna Lewandowska zaszła w pierwszą w ciążę w 2016 r., a Klara urodziła się 4 maja 2017 r. Oznacza to, że będzie świętować urodziny tylko dwa dni wcześniej od swojej młodszej siostry! O tym, że para spodziewa się kolejnego dziecka, dowiedzieliśmy się w zeszłym roku w listopadzie podczas meczu Bayernu z Olympiakosem, kiedy piłkarz po strzelonym golu schował piłkę pod koszulkę i wykonał słynną już cieszynkę. Z pewnością i tym razem nie mamy co liczyć na zdjęcie twarzy dziewczynki – para od lat podkreśla, jak ważna jest dla nich prywatność ich dzieci.

Cieszymy się, że zarówno Laura, jak i świeżo upieczona mama mają się dobrze i życzymy całej rodzinie wszystkiego najlepszego!

https://www.instagram.com/p/B_1zSMphp17/

 

A może i Ty niedawno powitałaś lub wkrótce przywitasz na świecie swoje dziecko? Urocze i wygodne ciuszki dla chłopców i dziewczynek znajdziesz na Allani!

Napisz do autora: katarzyna.wendzonka@gmail.com

Absolwentka dziennikarstwa, copywriterka i miłośniczka kawy, która zamiast zatrudnienia w lokalnej redakcji wybrała pracę w internecie. W ciągu dnia pisze o modzie i nie tylko – żaden temat nie jest jej straszny, a w wolnych chwilach czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce, próbuje swoich sił w kuchni i śledzi nowinki ze świata online.