Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • BAFTA 2017- zobacz zjawiskowe kreacje gwiazd!
BAFTA 2017

BAFTA 2017- zobacz zjawiskowe kreacje gwiazd!

Wczoraj odbyła się gala rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych! Zobaczcie kto otrzymał statuetkę i jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie …

Triumf filmu La La Land i Emmy Stone!

 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=I4vNi29atzQ” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Na tegorocznej gali bezkonkurencyjny okazał się film La La Land! Produkcja otrzymała aż pięć statuetek, w tym za najlepszy film, zdjęcia, muzykę, reżyserię (Damien Chazelle) i pierwszoplanową rolę kobiecą (Emma Stone). Za najlepszego aktora pierwszoplanowego uznano Caseya Afflecka, grającego w filmie Manchester by the Sea. Film ten otrzymał również nagrodę za najlepszy scenariusz. Za kostiumy nagrodzono film Jackie, a za charakteryzację produkcję Boska Florence. 

Najlepsze stylizacje gwiazd – BAFTA 2017

  • Kate Middleton BAFTA 2017
  • Kate Middleton BAFTA 2017
  • Emily Blunt BAFTA 2017

Podczas gali najwięcej mówiono o zjawiskowej sukni Księżnej Kate, którą zaprojektowała następczyni Alexandra McQueena – Sarah Burton . Zaskakująca okazała się obecności na gali jej męża, Księcia Williama, który od 2010 roku jest prezydentem BAFTA, a na tegorocznej gali pojawił się po raz pierwszy! Dom mody Alexander McQueen ubrał na galę również aktorkę Emily Blunt. Wyglądała zachwycająco!

Nie mniejszą uwagę od pary królewskiej skupiały na sobie stylizacje zaproszonych na galę gwiazd.  Nagrodzona statuetką za najlepsza kobiecą rolę, Emma Stone błyszczała w srebrno- grafitowej kreacji od Chanel. Na przyciągającą wzrok stylizację zdecydowały się Penelope Cruz i Michelle Williams. Michelle zaprezentowała oryginalną, srebrną sukienkę autorstwa domu mody Luis Vuitton, która idealnie podkreślała jej drobną sylwetkę.

Na gali w londyńskiej Royal Albert Hall nie zabrakło również bardzo kobiecych i seksownych stylizacji. Na taką zdecydowała się aktorka Laura Whitmore i znana z serialu Gra o Tron, Sophie Turner. Kolejną blondynką, której suknia z głębokim dekoltem przyciągała wzrok, była Nicole Kidman (Armani Prive).

 

Fot. Eastmews.pl, youtube, Instagram