Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Barbara Kurdej-Szatan i jej córka wystąpiły razem w reklamie! Jak wypadły? Zobacz!
barbara kurde szatan z córka

Barbara Kurdej-Szatan i jej córka wystąpiły razem w reklamie! Jak wypadły? Zobacz!

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej pozytywnych osób show-biznesu, które zarażają dobrą energią. Dzięki swojemu usposobieniu zyskała przychylność fanów, którzy nie szczędzą jej komplementów! Coś czujemy, że po najnowszej kampanii liczba jej sympatyków wzrośnie, dlaczego? Sprawdź!

Barbara Kurdej-Szatan z córeczką

Barbara Kurdej-Szatan to osoba medialna, o której ciężko powiedzieć nieprzychylne słowa. Zawsze uśmiechnięta, nienagannie wyglądająca i rozchwytywana przez reklamodawców! Dzięki jej pozytywnemu wizerunkowi marketingowcy aż biją się, żeby to właśnie ona promowała ich produkty! Jedna popularna marka odzieżowa, znana z kobiecych sukienek, poszła o krok dalej i postanowiła do swojej kampanii zatrudnić nie tylko Barbarę Kurdej-Szatan, ale również jej córkę. Czy był to udany zabieg reklamowy?

Trzeba przyznać, że marketingowcy sklepu z sukienkami postawili na bardzo jednoznaczną wizję reklamowania swoich produktów. Ma być słodko, różowo, dziewczęco i niezwykle uroczo! Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale aktorka wraz ze swoją córeczką Hanią wpisała się w ten klimat perfekcyjnie. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Malutka, 5-letnia dziewczynka pozuje w naturalny, swobodny sposób i widać, że doskonale bawi się ze swoją mamą na planie! Zresztą, mamy wrażenie, że cała sesja jest wprost stworzona dla początkującej modelki! Styliści, oprócz kreacji dla mamy i córki, zadbali o iście słodką oprawę! Nie zabrakło ociekających lukrem donut-shake’ów, imponujących rozmiarów lizaków oraz różowej waty cukrowej! My sesją Basi i Hani jesteśmy zachwycone! Podejrzewamy, że aktorka zadowolona jest nie tylko z efektów samych zdjęć, ale również z okrągłej sumki na swoim koncie – media donoszą, że celebrytka za sesję otrzymała 100 tys. zł! Coś czujemy, że Hania w tym miesiącu dostanie spore kieszonkowe.

Sukienki dla mamy:

Sukienki dla córki:

Modelki wystąpiły w pasujących do siebie sukienkach oraz identycznych, dziewczęcych rajstopach. To znakomity pomysł dla mam i córek, szczególnie jeśli chcesz podkreślić ważny charakter sytuacji lub zwyczajnie sprawić przyjemność swojej latorośli.  Czasami wystarczy, że postawisz jedynie na taki sam kolor i drobne akcenty, które będą łączyć Wasze stylizacje. W takich kreacjach będziecie wyglądać niezwykle uroczo!

Sukienki dla mamy:

Sukienki dla córki:

Sukienki dla mamy:

Sukienki dla córki:

Fot.: Instagram @sugarfree

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.