Kategorie

Styl Emily Ratajkowski

Be like – Emily Ratajkowski!

Piękna twarz i ciało bogini, to dzięki tym atutom Emily Ratajkowski zrobiła karierę. Świat poznał ją, gdy nago wystąpiła w teledysku Robina Thicke – Blurred Lines, gdzie przyćmiła urodą pozostałe tancerki i modelki. Kim jest Emily? Dowiecie się w tym materiale.

2aa3a023f080268dd47d2427039ea13fgiphy

Emily Ratajkowski nie ma problemu z publicznym pokazywaniem swoich wdzięków, co udowodniła w teledysku Blurred Lines. Ten kontrowersyjny występ był jej przepustką do show biznesu i sprawił, że cały świat dowiedział się kim jest, a przede wszystkim jak wygląda Emily Ratajkowski. Wydawać by się mogło, że sukces tej modelki był przypadkowy i bardziej zależał od szczęścia niż faktycznych umiejętności. Nic bardziej mylnego! Emily swój pierwszy kontrakt z agencją modelek podpisała już w wieku 14 lat, więc posiada spore doświadczenie w modelingu.

 

Bycie tylko modelką nie jest jednak głównym celem naszej gwiazdy. Emily zawsze marzyła o karierze aktorki i to własnie w tym zawodzie chciałaby się realizować. Niestety zazwyczaj role jakie jej proponowano nie spełniały jej oczekiwań. Nudziło ją odgrywanie wrednych dziewczyn lub niezbyt inteligentnych cheerleaderek. Pierwszą poważna rolę w filmie „Gone girl” otrzymała w 2014 roku, gdzie zagrała wraz z Benem Affleckiem. Następnie w kolejnym roku zaproponowano jej rolę w filmie „Ekipa”, gdzie zagrała… samą siebie.

 

Jesteśmy przekonani, że o tej dziewczynie będzie jeszcze bardzo głośno. Jest to jeszcze bardzo młoda osoba, która ewidentnie ma predyspozycje na gwiazdę Hollywood! Trzymamy za nią kciuki, w końcu to dziewczyna z polskimi korzeniami.

Propozycja stylizacji w stylu Emily Ratajkowski

 

Fot.: Pinterest

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.