Kategorie

Ubierz się jak Małgorzata Socha

Be like – Małgorzata Socha!

Pokażemy krok po kroku jak stworzyć zestaw w stylu Małgorzaty Sochy, która jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd! Poznaj jej modowe triki i zainspiruj się!

Tajemnica stylu Małgorzaty Sochy tkwi w niesamowitym wyczuciu okazji i znajomości swoich atutów. Nasza gwiazda doskonale wie w czym wygląda dobrze, a czego powinna się wystrzegać, dlatego uwielbia podkreślać swoje szczupłe nogi oraz piękny dekolt. W swoich stylizacjach stawia na kobiecość, zmysłowość oraz klasykę, zarówno w kolorach jak i fasonach. Spośród innych gwiazd wyróżnia się tym, że jej zestawy są zawsze idealnie przemyślane i nigdy nie przesadzone. Zobaczcie stylizację, którą dla Was wybraliśmy.

W stylu Małgorzaty Sochy

 

Zestaw, który chcemy Wam pokazać to kwintesencja stylu Małgorzaty Sochy. Na pokaz Tomasza Ossolińskiego nasza gwiazda wybrała piękny, perfekcyjnie skrojony garnitur, który idealnie wpisał się w klimat imprezy. Kolor zestawu nie jest przypadkowy, nasza gwiazda najlepiej czuje się w stonowanych kolorach, które dodają szyku i klasy. Mimo, że zestaw jest bardzo prosty to przykuwa spojrzenia i zapada w pamięć. W tej stylizacji Małgorzata Socha zadbała o każdy szczegół, począwszy od fryzury i makijażu, po dokładnie przemyślane dodatki, które prezentujemy poniżej.

Akcesoria w stylu Małgorzaty Sochy

Sprawdzonym trikiem Malgorzaty Sochy jest zakładanie cienkiego paska na wysokości tali, dzięki czemu otrzymuje idealne proporcje sylwetki. Ten mały dodatek sprawia również, że z założenia męski garnitur, staje się niesamowicie zmysłowy i kobiecy. Spróbuj zastosować ten pomysł w swojej stylizacji, na pewno będziesz zachwycona!

Propozycje stylistek Allani

Zobacz również zestawy od naszych stylistek, które przyjrzały się jak Małgorzata Socha wygląda, gdy nie są na nią zwrócone światła fleszy. Według nas zawsze prezentuje się perfekcyjnie, zgadzacie się?

 

Stylizacja na zimę

Stylizacja od Elizy

Płaszcze jesienne damskie

Stylizacja od Lufencja09

 

 

damskie kurtki wiosenne

Stylizacja od Barbary

Chciałabyś tworzyć takie zestawy jak Stylistki Allani? To nic trudnego! Zobacz jak używać naszego kreatora: LINK

Anna Jurczak

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.