Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Beyoncé pokazała zdjęcie bliźniaków!
beyonce

Beyoncé pokazała zdjęcie bliźniaków!

Beyoncé przerwała ciszę i opublikowała dzisiaj na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoimi nowo narodzonymi bliźniakami! Świat oszalał! Kilka godzin po publikacji post zyskał miliony polubień, a rodzice otrzymali tysiące gratulacji! Jakie imiona nadali swoim pociechom? Zobaczcie!

Sir Carter i Rumi

Fani miesiąc musieli czekać na jakiekolwiek potwierdzone informacje dotyczące dzieci Beyoncé i Jay-Z. Aż do dzisiaj! Piosenkarka ubrana w zwiewną stylizację, nawiązującą stylistycznie do sesji zdjęciowej z okresu ciąży, pokazała światu swoje pociechy oraz zdradziła ich imiona – Sir Carter oraz Rumi. Podobno są one już zastrzeżone w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych USA, co oznacza, że „nazwy” te nie mogą być wykorzystywane do promocji kosmetyków lub rzeczy dla dzieci. Dowiedzieliśmy się również, że wybór dzisiejszego dnia na przedstawienie światu bliźniaków nie jest przypadkowy, bo właśnie mija równy miesiąc, odkąd się urodziły.

Sir Carter and Rumi 1 month today. ??❤️??????????

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Nie obeszło się oczywiście bez spekulacji nad stylistyką zdjęcia! Media szybko dopatrzyły się elementów nawiązujących do estetyki obrazów religijnych przedstawiających Maryję. Charakter sesji nie jest jednak zaskakujący, szczególnie dla fanów Beyoncé, śledzących social media piosenkarki. To własnie tam, w lutym, gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym w otoczeniu kwiatów prezentuje swój ciążowy brzuszek, dzieląc się ze światem szczęśliwą nowiną. Zabieg ten miał również uciszyć plotki dotyczące domniemań, że Beyoncé może korzystać z usług surogatki, jak podejrzewano przy narodzinach jej pierwszego dziecka, Blue Ivy.

 

Beyonce i Jay-Z

Beyoncé I Jay-Z są małżeństwem od 2008 roku. Cztery lata później urodziła się ich córeczka Blue Ivy, która wychowywana jest w typowo gwiazdorski sposób. Dziewczynka już teraz uważana jest za małą ikonę stylu! Mała Blue Ivy nosi ubrania od najdroższych projektantów oraz bywa na najbardziej prestiżowych pokazach! Media donoszą również, że córka rapera i piosenkarki prawdopodobnie wybierze muzyczną ścieżkę kariery. To niewiarygodne, ale pięcioletnia Blue Ivy ma już na swoim koncie wokal na płycie jej taty oraz zespołu Coldplay – duże osiągnięcie, jak na tak małą dziewczynkę. Teraz świat z niecierpliwością będzie czekał na objawienie się talentów Sir Cartera i Rubi – jakikolwiek kierunek wybiorą, już teraz wiemy, że na pewno będzie o nich głośno!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.