Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • Białe okulary przeciwsłoneczne – wielki powrót kultowego dodatku!
białe okulary przeciwsłoneczne

Białe okulary przeciwsłoneczne – wielki powrót kultowego dodatku!

Tego lata okulary przeciwsłoneczne są bardzo ważnym dodatkiem. W te wakacje trendsetterki nie rozstają się ani na chwilę z modelem, który ma białe oprawki. To wielki powrót kultowego fasonu z lat 90-tych! Dowiedz się o nim więcej.

Wielkich modowych powrotów ciąg dalszy… Wśród gorących letnich trendów znajdziemy nieco zapomniane przez wszystkich okulary przeciwsłoneczne z białymi oprawkami. To wakacyjny hit, dla którego kobiety dosłownie straciły głowę. Retro model stał się najgorętszym dodatkiem sezonu i niekwestionowanym must-have fashionistek. Koniecznie trzeba go mieć!

Powrót retro trendu

Okulary z białymi oprawkami nosili m.in. Audrey Hepburn, Kurt Cobain, czy Paris Hilton. Dziś ten hit wraca na ulicę i to w wielkim stylu! Fashionistki zatęskniły za retro modelem, noszą go non stop. Jasne okulary przeciwsłoneczne to dobrze znany wszystkim dodatek, który królował w latach 90-tych. W sezonie wiosna-lato 2017 lansują go takie marki, jak Dior, Genny, N 21, czy Ashley Williams.

Poznaj najmodniejsze oprawki tego lata

Szukasz czegoś mocno rzucającego się w oczy? Chcesz się wyróżnić? Postaw na białe oprawki i ciemne szkła! Do wyboru masz mnóstwo kształtów, łatwo więc dopasujesz idealny model do swojego typu twarzy. W top 10 znajdziesz przede wszystkim produkty o geometrycznej formie – owalne, kwadratowe i okrągłe. Pamiętaj – oprawki nie mogą być jednak zbyt duże! Gdy będą ogromne, stracą swój retro charakter. Która propozycja skradła Twoje serce?

Białe okulary – z czym nosić?


Tak naprawdę ten dodatek możesz łączyć z czym tylko chcesz. Białe okulary świetnie wyglądają zarówno w monochromatycznym looku, jak i multikolorowym. Doskonale komponują się z czernią, szarościami, niebieskim denimem oraz różnego rodzaju wzorami, np. printem zwierzęcym, paskami, czy kratą. Jeśli masz opaloną skórę, jasne okulary przeciwsłoneczne dodatkowo podkreślą jej piękny brązowy odcień.

 

Więcej o okularach znajdziesz tutaj!

Fot.: Imaxtree, Shutterstock

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.