Kategorie

białe spodnie

Białe spodnie w zimie? Tak, to możliwe!

Nawet jeśli jesteś świadomą własnego stylu fashionistką, która najgorętsze trendy może wyrecytować o każdej porze dnia i nocy, to jesteśmy przekonane, że jasne spodnie nie raz sprawiły Ci stylistyczny problem. Jak je nosić, z czym zestawiać oraz czy wypada zakładać je zimą? Postaramy się rozwikłać te problemy.

Białe spodnie zimą?

W chłodne miesiące raczej stronisz od jasnych barw w swojej stylizacji, a biel jest wręcz zakazana? Niepotrzebnie się ograniczasz! Biel, jak każdy inny kolor może stać się Twoim kompanem w zimowych zestawach. Warto jednak podchodzić do niego z rozsądkiem i nie ubierać go w dni kiedy wiemy, że po kilku krokach na zewnątrz, nasze śnieżnobiałe spodnie pokryją się szarą powłoką błota. Tutaj nasuwa nam się odpowiedź na jedno z powyższych pytań. Kiedy nosimy białe spodnie? Gdy wszystkie zwiastuny na niebie wróżą pogodny dzień, bez opadów deszczu i pluchy.

Kolejne nurtujące pytanie, to: jak nosić je w zimie? Mamy kilka rad. Główna zasada jest taka, że powinnaś traktować biel jako kolor bazowy, do którego będziesz dopierać oprawę. Dlatego staraj się komponować zestaw na zasadzie kontrastów – pod spodem niech Twoje ubrania będą jasne, a okrycie wierzchnie niech doda tej stylizacji charakteru. Biel jest na tyle uniwersalnym kolorem, że możemy łączyć ją praktycznie z każdą barwą! Dodatkowo jasna barwa działa jak płótno, które wybija i wyostrza każdy kolor, który z nim sąsiaduje. My szczególnie polecamy pobawić się minimalistyczną formą i jasne spodnie połączyć z czarnym klasycznym płaszczem lub uniwersalnym beżowym trenczem. Rada dla odważnych? Postaw na śnieżny total look! Niech biel zdominuje każdą część Twojej stylizacji – od kurtki po buty. Kolejne nurtujące pytanie, to: jakie buty będą dobrze wyglądać w towarzystwie białych spodni. My postawiłybyśmy na czarne, skórzane botki lub kolorowe traperki. Natomiast jeśli chcesz wydłużyć swoje nogi, to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór białych butów, które stopią się z nogawką spodni.

Z czym łączyć?

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment