Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Biały Dom jeszcze nigdy nie wyglądał tak bajkowo! Melania Trump odkryła nowy talent
melania trump

Biały Dom jeszcze nigdy nie wyglądał tak bajkowo! Melania Trump odkryła nowy talent

Magia świąt już zawitała do Białego Domu! Tysiące lampek, imponujące świerki i strojne girlandy – te bożonarodzeniowe dekoracje stały się częścią wystroju siedziby prezydenta USA. O klimat miejsca zadbała sama pierwsza dama, która osobiście czuwała nad przygotowaniami. Poczuj świąteczny nastrój! 

Pierwsze święta rodziny Trump w Białym Domu

Melania Trump znana jest z wyczucia stylu i gustownych stylizacji. Okazuje się, że pierwsza dama ma dar nie tylko do doboru szykownych zestawów, ale również sprawdza się jako dekoratorka wnętrz. Jej talent potwierdza bożonarodzeniowy wystrój Białego Domu, który został zaprezentowany w poniedziałek na oficjalnej stronie siedziby prezydenta USA. Melania zatroszczyła się o każdy szczegół, dbając, żeby dekoracje wpisywały się w hasło przewodnie kompozycji „Uświęcone wiekami tradycje”.

„Podobnie jak dla wielu rodzin w całym kraju, także dla naszej święta są niezwykle istotne. Mamy nadzieję, że goście, którzy w okresie przedświątecznym odwiedzą Biały Dom, poczują domową atmosferę.”

~ napisała w oficjalnym oświadczeniu Melania Trump

Tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla Melanii, Donalda oraz ich syna Barona niezwykłe, w końcu to pierwszy raz kiedy święta spędzą w murach Białego Domu. Nic dziwnego, że pierwsza dama postanowiła zamienić to historyczne miejsce w bajkową krainę, która rozbudza atmosferę rodzinnych świąt.

Gospodyni Białego Domu – Melania Trump

Gustowne dekoracje tworzą 53 żywe świerki oprószone sztucznym śniegiem, 18 tys. lampek oraz ponad 3 km wstążek. Całość utrzymana jest w kolorach bieli, zieleni oraz czerwieni. Nic tutaj nie jest przypadkowe! Gospodyni doglądała wszystkich prac i osobiście pomagała w ich realizacji. Do pomocy zaprosiła również świąteczne skrzaty – czyli dzieci żołnierzy, które również ochoczo włączyły się w pomoc przy dekorowaniu Białego Domu. Jak widać po zdjęciach, atmosfera w ten dzień była iście świąteczna i sprzyjała uśmiechom – pojawił się nawet na twarzy zazwyczaj powściągliwej pierwszej damy.

Naszej uwadze nie umknął również elegancki strój Melanii Trump. Pierwsza dama jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wybrała zestaw idealnie wpisujący się w jej stylistykę. W tym ważnym dla niej dniu zdecydowała się na sukienkę midi w kolorze ecru z rozkloszowanym dołem i dzwoniastymi rękawami. Talię podkreśliła delikatnym paseczkiem, a na stopy założyła efektowne złote szpilki. Przewidywalne, ale z niewątpliwą klasą!

Zobacz filmik, który przybliży Ci świąteczną magię dekoracji w Białym Domu:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=THr_seahKUI”]


Ubrania w stylu Melanii Trump: 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.