Kategorie

biodrówki

Biodrówki powracają!? Mamy na to dowody!

Wielki hype na spodnie z podwyższonym stanem sprawił, że biodrówki schowałyśmy głęboko w szafie i skazałyśmy je na zapomnienie. Błąd. Światowe gwiazdy pokochały ponownie ten trend i już zaczęły lansować go w swoich stylizacjach! Czy szykuje się ich wielki come back? Zobacz!

Wielki come back biodrówek?

Mimo że wiele osób wyparło już biodrówki z modowej świadomości i nie wróżyło im spektakularnego powrotu, to obawiamy się, że mogą być w błędzie. Chociaż spodnie z wysokim stanem absolutnie rządzą w tym sezonie w naszych szafach, to musimy pogodzić się z faktem, że coraz częściej na ulicy będziemy spotykać fashionistki w spodniach o obniżonej talii. Wiąże się to oczywiście z większą ilością odsłoniętego brzucha oraz… niefortunną bielizną na wierzchu, która była typowym widokiem na początku 2000 roku, kiedy bezapelacyjnie królowały biodrówki. Skąd pewność, że ponownie zagoszczą one wśród obowiązujących trendów? Wszystko za sprawą it-girls – m.in. sióstr Hadid, Emily Ratajkowski czy Gisele Bündchen, które coraz częściej w swoich zestawach sięgają po spodnie z niskim stanem. Jak to zwykle bywa, już niedługo miłośniczki mody podchwycą ten styl i przeniosą go do własnych stylizacji.

Biodrówki to model spodni, który umiejętnie noszony potrafi wyglądać naprawdę atrakcyjnie. Musimy jednak zrobić sobie „rachunek sumienia” i zdecydować, czy nasza figura jest na nie gotowa. Bez wątpienia jest to propozycja dla szczupłych dziewczyn, o idealnie płaskim brzuchu. W innym przypadku nadprogramowe centymetry w okolicy bioder mogą nieatrakcyjnie „wylewać się” spod materiału. Dodatkowo pamiętajmy o umiarze – zbyt niskie spodnie, połączone z bardzo krótkim topem rzadko wyglądają atrakcyjnie, chyba że jesteś modelką Victoria’s Secret.

Bella Hadid w biodrówkach

Kilka dni temu zagraniczne portale modowe rozpisywały się na temat kontrowersyjnej stylizacji Belli Hadid. Na pierwszy rzut oka wygląda ona dość klasycznie – biała koszula połączona z jeansami. Nie zapominajmy jednak, że modelka jest jedną z TOP influencerek modowych, więc w jej stylizacjach nie ma miejsca na nudę. Dlatego Bella zdecydowała się połączyć biodrówki wzbogacone oryginalnym rozporkiem z krótką, białą koszulą, a w zasadzie z jej połową, ponieważ plecy modelki były całkowicie odsłonięte. Look dopełniały białe Nike, które świetnie współgrały z szerokimi spodniami. Ten zestaw to kolejne potwierdzenie – biodrówki powracają!

Ubierz się w stylu gwiazdy

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.