Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Bitwy w Lidlu o torebki Wittchen! U nas kupisz je bez stresu w tej samej cenie
torebki wittchen

Bitwy w Lidlu o torebki Wittchen! U nas kupisz je bez stresu w tej samej cenie

Bitwy o torebki Wittchen w Lidlu są już jak tradycja. Każdego roku, gdy tylko niemiecki dyskont wprowadza je do swojej oferty, w sklepie odbywają się dantejskie sceny, które za każdym razem szokują tak samo! Co wyjątkowego jest w tych torebkach, że ludzie są w stanie o nie walczyć? Zobaczcie.

Bitwa w Lidlu o torebki

Ogromne kolejki rozentuzjazmowanych pań pojawiły się w ten weekend przed sklepami marki Lidl. Kto by pomyślał, że torebka, która wcale nie może zyskać miana taniej (w promocji kosztuje 279 zł), tak bardzo rozbudzi łowne zmysły Polek! Przepychanki, słowne zaczepki, wyrywanie sobie torebek, to tylko niektóre haniebne działania, na jakie są gotowe panie, żeby tylko upolować torbę polskiej marki Wittchen.

Zaskakujące jest to, że co roku Lidl wypuszcza w swojej ofercie właśnie te torebki i zawsze sytuacja się powtarza i szokuje! Jak widać, panie elektryzuje sam fakt walki o przedmiot, ponieważ nie jest tajemnicą, że torebki Wittchen w promocyjnych cenach możemy kupić przez cały rok, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Tym bardziej niezrozumiały jest dla nas ten dziki, nieprzemyślany pęd i uciekanie się do kuriozalnych działań. W Internecie możemy nawet znaleźć filmik w którym ludzie szturmują sklep, porywając torebki na oślep po kilka sztuk! Można się domyślać, że upolowana sztuka nie koniecznie może się podobać… jednak jest to sposób kobiet na sprytny handel „tanio kupię, drożej sprzedam”. Ale czy warto?

Torebki Wittchen w promocji i… bez kolejek

Naszym czytelniczkom polecamy wygodnie rozsiąść się przed komputerem i w spokoju przeglądnąć ofertę marki Wittchen. Zapewniamy, że ceny są tak samo atrakcyjne, a wybór niezwykle szeroki. Czy nie przyjemniej?

Fot.: EastNews, Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.