Kategorie

Strefa blogera

Gosia Kuniewicz

Personal shopper w firmie Osa Osobista Stylistka, stylistka przy sesjach zdjęciowych, reklamach, teledyskach i programach TV.

Monika Jurczyk – OSA

Pierwsza polska personal shopperka. Właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf. Ekspertka medialna z dziedziny metamorfoz i zakupów.

Kamila Mraz Cammy

27 letnia miłośniczka kawy i podróży. Kamila na co dzień mieszka w Krakowie. Od siedmiu lat tworzy bloga CAMMY, który skierowany jest do kobiet lubiących modę oraz poszukujących życiowych inspiracji. Z wykształcenia psycholog, który z powodzeniem łączy dwie pasje, czyli szeroko pojętą modę oraz jej psychologiczny wpływ na nasze życie. Dużo pisze i jeszcze więcej…

braveave

Karolina Gliwa BraveAve

Hej, jestem Karolina. Prowadzę bloga od 2012 roku. Od ponad roku tworzę dla Was również filmy na YouTube. Jeżeli miałabym określić siebie to zdecydowanie byłaby to artystyczna dusza. Moja twórczość to pasja do mody i fotografii , która przerodziła się w stronę internetową. W późniejszym etapie mój zapał nie malał i postanowiłam zacząć nagrywać filmy….

plaamkaa

Joanna Kieryk Plaamkaa

Joanna Kieryk ma 25 lat i od ponad 2,5 roku pracuje jako Specjalista ds. Social Media & Marketingu marki DeeZee.pl. Ukończyła studia Kreowania wizerunku z wynikiem celującym. Jest dyplomowanym stylistą z kilkuletnim doświadczeniem w branży modowej. W wolnym czasie zajmuje się doradztwem w zakresie stylizacji oraz kreowania wizerunku, prowadzi również szkolenia, prelekcje oraz uczestniczy w eventach modowych.

Juliette in Wonderland

Szukacie miejsca w przestrzeni internetowej, które zachwyci Was pięknymi zdjęciami, kobiecymi, delikatnymi outfitami i czarującą blogerką? Zapraszamy w takim razie do małego świata Juliette, która swoją pasje do mody i podróży przeniosła z powodzeniem na swojego bloga. Miejsce to jest na tyle klimatyczne i inspirujące, że na pewno będziecie chcieli zostać w nim na dłużej.

bog jeans please

Jeans Please

Jeans Please to miejsce stworzone z pasji do mody, wnętrz i szeroko pojętego piękna. Każdy wpis przygotowywany jest profesjonalnie, z poszanowaniem jakości treści i zdjęć, które konsekwentnie prezentowane są w retro stylistyce. Autorka bloga często nawiązuje do estetyki lat 60., jak sama przyznaje, ten okres to dla niej niewyczerpywalne źródło inspiracji.

Ida Cupas

Ida Cupas jest początkującą blogerką. Jej pasją, poza modą, którą stawia na pierwszym miejscu, jest również muzyka. Na koncie ma kilka swoich autorskich numerów. Posiada też kanał na YouTube, na którym pokazuje nie tylko swój talent muzyczny, ale też lubi mówić do kamery i poprawiać humor obserwatorom swoimi vlogami. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i dużej motywacji…

Blogerzy - świat trendów Allani.pl w dużej mierze budowany jest przez blogerki modowe, z którymi współpracujemy na wielu płaszczyznach! Już od lat staramy się wspierać i promować nowe talenty polskiej blogosfery, ale też nawiązywać kontakty, które pozwolą obu stronom na rozwój zaangażowanej społeczności. Na czym dokładnie polega nasza współpraca? Przede wszystkim każdego tygodnia publikujemy dla Was zestawienie siedmiu stylizacji idealnych na 7 dni tygodnia, które zostają wyselekcjonowane spośród zestawów publikowanych w ostatnim tygodniu na polskich blogach. Są to bardzo zróżnicowane propozycje, idealnie dopasowane do pogody czy danej okazji, z których z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie! Nie od dziś przecież wiadomo, że blogerki modowe są dla wielu kobiet wielkim źródłem inspiracji. Na naszej stronie systematycznie publikujemy także gościnne teksty Waszych ulubionych blogerek! Są to artykuły unikalne, które wcześniej nie pojawiły się nigdzie indziej! Bardzo chętnie współpracujemy również z influencerami na wielu innych polach: przykładem są tu choćby makijażowi eksperci, instablogerki czy youtuberki. Chcesz również znaleźć się w naszej rubryce? Koniecznie do nas napisz!