Kategorie

Brigitte Macron zmienia styl

Brigitte Macron zmienia styl?

Przyzwyczailiście się do tego, że Brigitte Macron ubiera się niestosownie do swego wieku? Uwaga! Jej ostatnie stylizacje mocno Was zaskoczą! Czyżby prezydentowa wzięła sobie do serca rady stylistów i słowa krytyki?

Brigitte Macron zostając francuską pierwszą damą zaprowadziła w kraju małą modową rewolucję. 64-latka ubiera się młodzieżowo, gustuje w solarium i nowoczesnym projektach, a szczególnym uwielbieniem darzy długość mini. Nic dziwnego, że na pierwszą prezydentową, która otwarcie łamie dres code i zasady protokołu dyplomatycznego posypały się gromy. Jedni uważają, że przegina, z drugiej strony niektórzy chwalą ją na za niebanalny gust i rezygnację ze skostniałych reguł. Ostatnio jednak coś się zmieniło… W poniedziałek Brigitte Macron pokazała się w 2 stylizacjach, które przekonały nas, że umieszczenie jej na liście najlepiej ubranych kobiet magazynu Vanity Fair było jednak słuszne.

Brigitte Macron przyjmuje parę prezydencką Libanu

Brigitte i Emmanuel Macron gościli w poniedziałek libańską parę prezydencką. Obie pierwsze damy spędziły razem dzień w ogrodach Pałacu Elizejskiego. Z tej okazji Brigitte wybrała elegancki komplet: czarny garnitur, białą bluzkę ze stójką od Marie Valfort oraz lakierowane szpilki. Jeśli jeszcze wątpicie, że kontrasty nie są złe, teraz macie dowód! Brigitte Macron w tej stylizacji wyglądała rewelacyjnie! Tutaj nie ma miejsca na nudę, mimo że z pozoru to tylko zwykły garnitur i bluzka w szkolnych barwach. Wąskie spodnie podkreśliły jej sylwetkę, taliowana marynarka i falbanki przy bluzce stworzyły romantyczno-rockowy klimat. Francuska pierwsza dama epatowała klasą, elegancja, a outfit wpisywał się w jej styl.

Wieczorem nadszedł czas na zmianę kreacji – wspólna kolacja par prezydenckich zobowiązuje do wieczorowego stroju. Tym razem Brigitte Macron zrezygnowała ze swojego ulubionego projektanta Louisa Vuittona na rzecz Elie Saab. Koktajlowa czarna sukienka pochodzi z najnowszej jesiennej kolekcji domu mody. Pierwsza dama zastosowała tu ciekawy zabieg: długie rękawy i stójka wydawały się dość skromne, jednak dekolt wycięty w kwadrat oraz ozdobne plecionki dodały kreacji pazura. Co więcej, sukienka zakrywała prezydentowej prawie całe kolana, co jest dość istotnych szczegółem, zważywszy na to, że Brigitte kocha je eksponować. Czy jej stylizacja była godna pierwszej damy?

Ubierz się jak Brigitte Macron:Fot.: Instagram, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.