Kategorie

bruna marquezine

Bruna Marquezine – stylowa WAG. Poznaj dziewczynę Neymara!

Do czołówki WAGs dołączyła brazylijska piękność, Bruna Marquezine. To dziewczyna znanego piłkarza Neymara, czyli najlepiej zarabiającego sportowca na świecie. Kim ona jest? Co robi? Sprawdź!

W ostatnich dniach Neymar zmienił klub piłkarski i przeszedł z FC Barcelony do Paris Saint-Germain. Jego transfer wywołał w mediach prawdziwą burzę. Dzięki tej zmianie zawodnik będzie najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie! Brazylijczyk od kilkunastu już lat związany jest z piękną Bruną Marquezine. Koniecznie trzeba poznać tę WAG!

Bruna Marquezine – kim jest?

https://www.instagram.com/p/BWGqfvxHrMO/?hl=pt&taken-by=brumarquezine

Dziewczyna Neymara jest aktorką oraz modelką. Tak naprawdę Bruna Marquezine to jej pseudonim artystyczny, w rzeczywistości Brazylijka nazywa się Bruna Reis Maia. WAG można zobaczyć w wielu produkcjach, także na wielkim ekranie, czy deskach teatralnych. Jest bardzo znana w swoim ojczystym kraju. Jej kariera w modelingu ostatnio nabrała tempa! Bruna coraz częściej pojawia się na okładkach znanych pism. Kto wie, może wkrótce zobaczymy ją w kampanii, czy na wybiegu znanej marki…

Burzliwy związek

https://www.instagram.com/p/BVRF4Zwjav8/?hl=pt&taken-by=neymarjr

Neymar i Bruna rozstawali się i godzili już kilkanaście razy… Co jakiś czas media donoszą o kolejnym zakończeniu ich związku. Ta para nieźle namieszała w show biznesie, jest o nich coraz głośniej! Teraz oboje zamieszkają w Paryżu, czyli stolicy mody. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze domy mody, a w centrum Francji odbywają się najważniejsze pokazy. To mekka fashionistek! Ta przeprowadzka może przynieść WAG same korzyści.

WAG z modowym wyczuciem

Nie da się ukryć, że w szafie Bruny wiszą największe hity sezonu i najdroższe ubrania, również piekielnie drogie kreacje haute couture. Saint Laurent, Versace, Chanel, Dior, Cartier, Louis Vuitton to ulubione marki dziewczyny Neymara. Ma ona słabość do luksusowych domów mody, szczególnie tych francuskich. Uwielbia sportowy styl, super seksowne suknie, czy długość mini. Perfekcyjna figura oraz egzotyczna uroda to wielkie atuty tej WAG. Ta młodziutka modelka zachwyca swoimi lookami, zwłaszcza na czerwonym dywanie. Żony piłkarzy powinny się jej obawiać!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.