Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Cara Delevingne i Margot Robbie – co je łączy?
Cara Delevingne i Margot Robbie

Cara Delevingne i Margot Robbie – co je łączy?

Margot Robbie i Carę Delevingne łączy coś więcej niż oszałamiająca uroda. Obydwie połączyły swoje siły w dwóch dużych projektach. Jakich? Przeczytajcie! 

Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie i Cara Delevingne, to tylko niektóre znane nazwiska z obsady jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego lata, czyli „Legion Samobójców”. Światowa premiera odbyła się wczoraj, a w Polsce już jutro będziecie mogli udać się do kin, aby zobaczyć tą kosmiczną produkcję.

Cara i Margot we wspólnej sesji

Cara and Margot from #love16 #suicidesquad

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LOVE MAGAZINE (@thelovemagazine) 2 Sie, 2016 o 2:47 PDT

Co łączy Margot i Care? Oprócz współpracy na planie filmowym, zostały one również zaproszone do promocji produkcji na łamach brytyjskiego „Love Magazine”, który słynie z bardzo charakterystycznych sesji zdjęciowych. Tak było również tym razem! Kate Grand, redaktor naczelna magazynu, przeniosła nas do barwnych lat 80, w których królowały bandamki w groszki, ostre makijaże oraz niedbale pokręcone włosy. Sesja nie mogła również odbyć się bez wielkich nazwisk na metkach, dlatego dziewczyny ubrane były w rzeczy m.in od Vivienne Westwood. Autorka sesji zatytułowała ją „Mean Girls”, jednak nie obawiajcie się, nie jest to bezpośrednie odniesienie to bohaterek zdjęć, a jedynie nawiązanie do odgrywanych przez nie postaci w filmie – Enchantress i Harley Quinn.

Margot Robbie – nowa gwiazda Hollywood! Zobacz >>>

Cara Delevingne dla Love Magazine

Another shot from @thelovemagazine @willyvanderperre @kegrand #LOVE16

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cara Delevingne (@caradelevingne) 19 Lip, 2016 o 1:08 PDT

Trzeba przyznać, że Cara Delevingne w branży modowej osiągnęła już prawie wszystko! Setki okładek, najlepsze pokazy, ekskluzywne kampanie reklamowe… Oprócz tego była ulubienicą Karla Lagerfelda, który w dużej mierze odpowiada za jej niekwestionowany sukces. Bycie modelką nie jest jednak największą pasją młodej Brytyjki, a gra aktorska, którą Cara postanowiła rozwijać. Ma już za sobą kilka interesujących występów np. w filmie „Papierowe Miasta” albo „Twarz Anioła”, a jej kalendarz jest już zapełniony nowymi produkcjami kilka lat do przodu. Widać, że Cara Delevingne kryje w sobie pokłady wielu talentów, które z powodzeniem odkrywa przed światem!

Margot Robbie dla Love Magazine

Margot Robbie jest w trakcie największego rozkwitu jej kariery! Po głośnym występie w filmie „Wilk z Wall Street”, w którym zagrała seksbombę u boku Leonardo DiCaprio, 26 letnia Australijka została zalana atrakcyjnymi propozycjami filmowymi. Tym samym jedynie w latach 2015/2016 zagra w aż sześciu wielkich, kinowych produkcjach, które obejrzą miliony widzów na całym świecie! Piękna, blond włosa aktorka, równie dobrze sprawdza się w roli modelki, co udawania na okładce „Love Magazine”. Trzeba przyznać, że Margot wygląda jak siostra bliźniaczka Cary, która przecież uznawana jest za TOP modelkę i ikonę stylu młodego pokolenia. My jesteśmy całkowicie zachwycone rezultatami tej sesji!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.