Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Cara Delevingne nową dziewczyną Bonda?
cara delevingne

Cara Delevingne nową dziewczyną Bonda?

Kolejny film z piękną Carą Delevingne trafił do kin! Modelka wystąpiła w głośnym filmie akcji „Valerian i miasto tysiąca planet”. Premiera odbyła się zaledwie kilka dni temu, a już modelka otrzymała kolejną, i to nie byle jaką propozycję współpracy! Czyżby szykował się wielki przełom w karierze aktorskiej gwiazdy?

Cara Delevingne zagra w filmie o Jamesie Bondzie?

Brytyjka modelka nie raz deklarowała, że swoją karierę pragnie pokierować bardziej w stronę aktorstwa niż modelingu. Mimo że wciąż często widujemy ją na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów oraz w kampaniach największych marek, to odczuwalne jest jej mniejsze zaangażowanie zawodowe w obszar fashion. To właśnie projekty związane z kinem wysuwają się w jej karierze na pierwszy plan. Gwiazda ma już na swoim koncie występy w takich produkcjach jak „Papierowe Miasta”, „Legion Samobójców”, „Twarz Anioła” czy „Piotruś. Wyprawa do Nibylandi”. Wszystko wskazuje na to, że aktorka nie zwolni tempa, bo już otrzymała kolejną propozycję, o której prawdopodobnie marzy każda adeptka aktorstwa!

Cara Delevingne kojarzy się z mocnym charakterem, który dodatkowo podbija jej nietuzinkowa uroda! Mocne rysy twarzy i przenikające spojrzenie sprawiają, że aktorka doskonale sprawdza się w rolach silnych, niezależnych postaci. Cechy te okazały się interesujące dla studia filmowego MGM (Metro-Goldwyn-Mayer), producenta kolejnych przygód o Jamesie Bondzie, który w kolejnym epizodzie chce całkowicie zmienić stereotyp „dziewczyny Agenta 007” z uległej, niezwykle seksowej kobiety, na niezależną i silną. Początkowo dziewczyny towarzyszące najpopularniejszemu agentowi świata przedstawiane były jako dobrze wyglądające tło, o mało ambitnym charakterze! Na szczęście od „Casiono Royal” zauważamy odmienną tendencję, której potwierdzeniem ma być obsadzenie Cary w roli silnej kobiety Jamesa Bonda. Jak myślicie, czy sprawdzi się w tej roli? Napiszcie nam w komentarzu!

Te aktorki wystąpiły w roli „Dziewczyny Agenta 007”

Fot.: EatsNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.