Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Cara Delevingne pokazała swój charakter w nowej kampanii Puma

Cara Delevingne pokazała swój charakter w nowej kampanii Puma

Cara Delevingne i Rihanna – to duet wybuchowy, który może stworzyć naprawdę wielkie rzeczy! Zobacz, jak udała się ich współpraca w nowej kampanii damskiej kolekcji PUMA.

Odkąd Rihanna została dyrektorem kreatywnym oraz globalną ambasadorką marki Puma, każdy jej pomysł zostaje przyjęty z wielkim entuzjazmem w świecie mody. Jej kolekcja „Fenty x Puma” została wyprzedana w kilka godzin po oficjalnym wprowadzeniu do sprzedaży! Piosenkarka jednak nie spoczywa na laurach i jeszcze bardziej podkręca tempo nową kampanią, której twarzą została jej bliska przyjaciółka – Cara Delevingne! Zobaczcie rezultaty współpracy tego niezwykle temperamentnego i kreatywnego teamu!

DO YOU!

What does #DoYou stand for? @puma #PumaWoman

Film zamieszczony przez użytkownika Cara Delevingne (@caradelevingne)

Cara Delevingne, odkąd postanowiła swoją karierę skierować w stronę aktorstwa, bardzo skrupulatnie dobiera swoje współprace. Wszystkie projekty, które realizuje, muszą być zgodne z jej przekonaniami i stylistyką. Dlatego jeśli Cara pojawi się już w jakimś przedsięwzięciu, to musi być to modowy majstersztyk. Tak było i tym razem. Modelka jest idealnie pasującym puzzlem w kampanii reżyserowanej przez Riri, ponieważ znana jest z mocnego charakteru, silnej osobowości i feministycznych poglądów, dzięki czemu całkowicie wpisuje się w ideę marki, wykreowaną przez piosenkarkę.

Kampania PUMA

cara delevingne

Cara Delevingne w kampanii dla Puma

Cała kampania inspirowana jest słowami Rihanny: „Sama stawiam przed sobą wyzwania. Niczego nie robię dla kontrowersji. Po prostu żyję swoim życiem”, które mają zachęcać kobiety do akceptacji siebie bez względu na wady. Sesja, która odbyła się w Nowym Jorku na ulicach Manhattanu, ma podkreślić indywidualność i wyjątkowość każdej z nas. Miejsce wybrane przez twórców kampanii nie jest oczywiście przypadkowe, w końcu NYC to jedno z najbardziej zróżnicowanych kulturowo miast na świecie.

cara delevingne dla puma

Cara Delevingne w kampanii Puma

Cara doskonale wpisała się w streetowy charakter sesji, dzięki czemu kampania ma naturalny, nieprzerysowany przekaz. Pozwala to na całkowite utożsamienie się z marką i tym samym jej produktami. Widać, że Rihanna doskonale przemyślała każdy szczegół kampanii, co wróży kolejny, niesamowity sukces! My jesteśmy zdecydowanie na TAK!

Same najgorętsze NEWSY ze świata mody znajdziesz TUTAJ >>>

Fot.: Instagram, Mat. prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.