Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobaczcie Carę Delevingne w nowej fryzurze!
Nowa fryzura Cary Delevingne

Zobaczcie Carę Delevingne w nowej fryzurze!

Odkąd brytyjska top modelka zrezygnowała z modelingu na rzecz aktorstwa, nie mieliśmy okazji często oglądać jej w mediach. Cara postanowiła jednak zrobić wyjątek dla Karla Lagerfelda i marki Chanel! Zobaczcie ją w najnowszej kampanii domu mody i w nowej, seksownej fryzurze!

Muzy Lagerfelda w najnowszej kampanii Chanel

Francuski dom mody postanowił uczcić w tym roku w wyjątkowy sposób twórczość Coco Chanel. Mieliśmy już okazję zobaczyć film Gabrielle, A Rebel at Heart z cyklu Inside Chanel, który znajdziesz tutaj. Teraz, w hołdzie dla twórczości Gabrielle Chanel i klasycznej, minimalistycznej estetyki marki, Karl Lagerfeld prezentuje nową torebkę! W kampanii promującej it-bag od Chanel wystąpiły muzy i ambasadorowie marki: Cara Delevingne, Kristen Stewart, Pharrell Williams i Caroline de Maigret. W czterech krótkich filmach każde z nich wypowiada imię Gabrielle na swój sposób, podkreślając tym samym jak różni są klienci i wielbiciele domu mody Chanel.

Cara Delevingne w nowej fryzurze

 

Obok udziału w kampanii Chanel, Cara postanowiła o sobie przypomnieć zmieniając fryzurę! Dotychczas modelka była wierna długiej fryzurze w kolorze ciemnego blondu. Podczas Paryskiego Tygodnia Mody zwróciła uwagę wszystkich gości i fotoreporterów krótkimi, platynowymi włosami! Modelkę przyłapano w Paryżu ubraną w czarny crop top i pasiasty rockowy garnitur podkreślający jej sylwetkę. Wyglądała fantastycznie! Czyżby Cara planowała powrót na wybieg? Poza nowym wyglądem i fantastyczną kampanią, modelka i aktorka postanowiła przed swoimi fanami odkryć swój kolejny talent. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie film zdradzający jej pasję do muzyki. Jesteśmy pewni, że to nie koniec niespodzianek, którymi tak lubi nas zaskakiwać!

❤ @bevhillshotel

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne) 2 Mar, 2017 o 1:47 PST

Fot.: eastnews.pl, Instagram

[poll id=”52″]

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.