Kategorie

Charlie Hunnam i jego styl

Charlie Hunnam i jego przepis na dobry look

Media porównują go do Brada Pitta lub Heatha Ledgera, tymczasem on sam ma swój własny sposób gry aktorskiej. Charlie Hunnam zaskakuje i udowadnia, że wysportowana sylwetka i casualowe stylizacje mogą być cool. Sprawdźcie sami!

Charlie Hunnam od pewnego czasu stał się popularny, co wcale nas nie dziwi. Gwiazdor serialu „Synowie Anarchii” w tym miesiącu znów pojawił się na dużym ekranie, tym razem w filmie „Król Artur: legenda miecza”. Brytyjski aktor jest nie tylko dobry w swoim fachu — jego zbudowanego ciała może pozazdrościć mu niejeden mężczyzna. Przy takiej sylwetce i typie urody naprawdę nie potrzeba wiele, aby wyglądać rewelacyjnie.

Niedoszły pan Grey

To właśnie Charlie Hunnam miał zostać Christianem Greyem w filmowej adaptacji bijącej popularności powieści erotycznej. Aktor zrezygnował jednak z roli z powodu napiętego grafiku (a większość jego fanów odetchnęła wówczas z ulgą). Niemniej, patrząc na stylizacje Charliego z czerwonego dywanu, można dojść do wniosku, że świetnie odnalazłby się jako przystojniak z dziwnymi seksualnymi upodobaniami. Brytyjczyk dobrze czuje się w stonowanych ciemnych garniturach (najlepiej granatowych lub grafitowych), a dopasowanym krojem podkreśla swoją umięśnioną sylwetkę. Często nosi też kamizelkę, co naszym zdaniem jest strzałem w dziesiątkę. Aktor prezentuje się szykownie, a jednocześnie naturalnie: tak, jakby marynarka była jego drugą skórą.

Charlie Hunnam w casualowym stylu

Kiedy Charlie Hunnam nie bierze udziału w różnych galach i premierach filmowych, jego wygląd zmienia się o 180 stopni. Brytyjczyk już od dawna był zwolennikiem dość luźnego, casualowego stylu. Mało tego, zanim stał się rozpoznawalny, praktycznie nie przejmował się wyglądem. Dziś jest już nieco lepiej, a aktor staranniej wybiera swoje stylizacje. Co znajduje się w jego szafie? Na pewno wiele par jeansów i sportowych butów Nike, które namiętnie kolekcjonuje. Na ulicach jest często widywany w ciemnej bluzie, koszuli w kratkę czy skórzanej ramonesce, a jego ulubionym dodatkiem jest wełniana czapka typu beanie. Komfortowo, niezobowiązująco i z dużą dozą nonszalancji — codzienne stylizacje aktora nie są trudne do odwzorowania.

Fot.: Eastnews, Shutterstock

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.