Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Chcesz zrobić sobie grzywkę? Zobacz, jaka wersja jest teraz hot!
modne grzywki AW 2017/18

Chcesz zrobić sobie grzywkę? Zobacz, jaka wersja jest teraz hot!

Fryzury z grzywką są bardzo popularne. Do wyboru mamy mnóstwo różnych cięć i długości. Chcesz zmienić uczesanie? Myślisz o zrobieniu grzywki? Zobacz, które wersje są teraz najbardziej hot!

Grzywka pomoże nam ukryć liczne wady, m.in. zmarszczki, czy zbyt wysokie czoło. Ten element doskonale odwraca uwagę od niedoskonałości twarzy. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie rodzaju grzywki do kształtu naszej buzi. Zobacz, jakie fryzury są teraz modne. Podpowiadamy komu pasują!

Prosta grzywka

W tym sezonie numerem jeden jest „tępa grzywka”.  Jak wygląda? Włosy są obcięte na prosto, nie ma tutaj mowy o żadnym cieniowaniu. Grzywka jest gęsta, wyrazista oraz dość długa. Uwaga – nie musi być perfekcyjnie wyprostowana! Projektanci stawiają na naturalne ułożenie włosów. PS.: Ta propozycja to idealne rozwiązanie dla kobiet o podłużnym i owalnym kształcie twarzy.

Praktyczne szczotki do włosów:

Zaczesana na bok

Jeśli prosta grzywka nie przypadła Ci do gustu, wybierz zaczesaną na bok. Może być długa lub krótka, zasłaniać większość czoła lub tylko niewielki fragment. Symetryczny wariant pasuje do większości osób! Cieniowanie doda lekkości okrągłej buzi, dłuższa – wyrówna proporcje trójkątnej twarzy.

Wygładzające produkty pomogą „ujarzmić” grzywkę:

Przegląd najmodniejszych długości

Do łask wracają bardzo długie grzywki. W tym sezonie zakrywają w całości czoło, a nawet sięgają znacznie dalej! Zasłaniają brwi, niektóre mocno opadają na oczy. To mało praktyczne rozwiązanie, za to niezwykle efektowne. To dla Ciebie zbyt odważna propozycja? Wybierz bardzo krótką grzyweczkę, która znajduje się blisko linii włosów. Ona więcej odsłania niż przykrywa, mocno przyciąga spojrzenia do czoła.

Kosmetyki, które ułatwią Ci stylizację grzywki:

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.