Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Chiara Ferragni świętuje swoje… 30 urodziny!
chiara ferragni

Chiara Ferragni świętuje swoje… 30 urodziny!

Trzydzieste urodziny to data wyjątkowo ważna i przełomowa w życiu każdej kobiety! Odnosi się to również to najbardziej wpływowej blogerki modowej na świecie, która wczoraj zdmuchnęła 30 świeczek na swoim torcie. Zobacz, jak bawiła się ze swoimi przyjaciółmi!

Większość osób w wieku trzydziestu lat rozpoczyna dopiero swoją karierę zawodową. Jednak nie Chiara. Włoszka przekraczając próg „trzydziestki” może pochwalić się ogromnym sukcesem, o którym może pomarzyć każdy. Kosmopolitka, podróżująca między Mediolanem, a Los Angeles, rozwijająca swoją markę The Blonde Salad, która przynosi wielomilionowe zyski. Chiara Ferragni jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influenacerek modowych, dyktującą trendy i inspirującą kobiety na wszystkich kontynentach. Okazuje się, że przed 30. można osiągnąć naprawdę wiele! Zobacz jak, blogerka świętowała ten wyjątkowy dla niej dzień.

Impreza urodzinowa Chiary

Thanks to everybody for an amazing party and to @swarovski for my custom made shiny dress ✨ #Chiara30

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Myśląc o przyjęciu urodzinowym najbardziej wpływowej blogerki świata, pewnie wyobrażasz sobie blicht i przepych. Faktycznie było całkowicie inaczej, a lśniła jedynie sama solenizantka, przystrojona w mini sukienkę zaprojektowaną przez Swarovskiego. Urodziny odbyły się w klimatycznej restauracji w Mediolanie, przyozdobionej różowymi neonami  „Chiara30” oraz tekturowymi postaciami z podobizną blogerki. Na przyjecie zaproszone zostały najbliższe osoby z rodziny Chiary oraz jej przyjaciele z teamu The Blond Salad, którzy o miejscu celebracji trzydziestych urodzin dowiedzieli się z uroczych, różowych zaproszeń z wizerunkiem Włoszki, wcielającej się w superbohaterkę.

#Chiara30

I feel loved ? Thank you guys #Chiara30

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Nie mogło obyć się bez prezentów! Jednym z nich, który na pewno zapadnie Chiarze w pamięć, jest filmik, wyświetlony w trakcie przyjęcia. Przyjaciele, rodzina i chłopak blogerki – Fedez, składają w nim życzenia urodzinowe, wygłupiając się w rytm wpadającej w ucho, pozytywnej muzyki. Taki wyjątkowy podarunek na pewno rozczulił serce pięknej Włoszki, która dzień później opublikowała go na swoim Instagramie. Po zdjęciach, które trafiły do mediów społecznościowych widać, że zarówno solenizantka, jak i zaproszeni goście bawili się wyśmienicie w swoim towarzystwie, bez zbędnego przepychu i błyskających fleszami paparazzi. Impreza w rodzinnym, włoskim stylu! 100 lat Chiara!

Fot.:EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.