Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Chiara Ferragni urodziła! Jak wygląda dziecko najbogatszej szafiarki na świecie?
Chiara Ferragni urodzila

Chiara Ferragni urodziła! Jak wygląda dziecko najbogatszej szafiarki na świecie?

Stało się! Najpopularniejsza blogerka modowa na świecie, czyli Chiara Ferragni właśnie została mamą! Jej fanki i wielbicielki mody oszalały z radości. Zobaczcie pierwsze zdjęcia jej dziecka – czy będzie tak sławne i stylowe jak jego mama?

Każdy, kto choć w jakimś stopniu interesuje się modą, na pewno kojarzy Chiarę Ferragni. Włoska blogerka i influencerka jest założycielką bloga The Blonde Salad oraz właścicielką marki Chiara Ferragni Collection i obecnie można ją uznać za najpopularniejszą i najbogatszą szafiarkę na świecie. 30-latka aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu jej fanki mogą śledzić wszystkie szczegóły z prywatnego życia To właśnie za pośrednictwem Instagrama Chiara Ferragni przekazała informację o swoich zaręczynach czy właśnie o ciąży… W ten sam sposób podzieliła się radosną nowiną – właśnie została mamą!

Chiara Ferragni urodziła synka

19 marca 2018 roku w szpitalu Cedars-Sinai Hospital  w zachodnim Hollywood na świat przyszło pierwsze dziecko Chiary Ferragni i jej narzeczonego Fedeza – chłopiec, któremu blogerka nadała imię Leone. Imię zresztą jest nieprzypadkowe, chłopczyk zdrobniale nazywany Leo lub Leoncino jest ukoronowaniem wyjątkowego uczucia, jakie łączy ją z jej partnerem. Blogerka i raper poznali się w 2016 r., a już kilka miesięcy później Fedez zorganizował huczne oświadczyny. Warto zaznaczyć, że we Włoszech nie tylko Chiara, ale i jej narzeczony jest prawdziwą gwiazdą. Fedez  wydał już 5 albumów, a obecnie zasiada w jury włoskiego X-Factor. Wygląda na to, że mały Leo jest prawdziwym szczęściarzem.

Ciąża szafiarki była dla jej fanów prawdziwą niespodzianką. Chiara Feragni, w przeciwieństwie do Kylie Jenner niczego nie ukrywała. Chętnie dzieliła się zdjęciami z USG, porównywała wielkość swojego dziecka do różnych warzyw i owoców, od razu zdradziła też płeć i imię. Na jej Instagramie zaroiło się od zdjęć odsłoniętego brzucha, a wszystkie kobiety mogły podziwiać przemyślane i szykowne ciążowe stylizacje. Chiara przez całą ciążę ani na moment nie zwolniła tempa: podróżowała, pracowała i nadal pojawiała się na różnych modowych imprezach. Kiedy więc na jeden dzień znikła z mediów społecznościowych, wszystko stało się jasne – Chiara Ferragni została mamą. Leo, witamy na świecie!

Chiara Ferragni nosi ubrania w tym stylu. A Ty?

Zobacz więcej najmodniejszych ubrań w tym sezonie >>> KLIKNIJ TUTAJ >>>

Fot.: Instagram @chiaraferragni

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.