Kategorie

ewa chodakowska

Chodakowska w rajstopach, które pogrubiają

Ewa Chodakowska nie raz udowodniła, że nie boi się modowych eksperymentów! Tak było również w tym przypadku. Trenerka Polek zdecydowała się założyć jedną, niezwykle kontrowersyjną rzecz, która mogła zrujnować jej stylizację. Czy wyszła z tego obronną ręką?

Babcina stylizacja i białe rajstopy

Ewa Chodakowska jak mało kto imponuje odważnymi, stylizacyjnymi wyborami! Śmiało można powiedzieć, że oprócz guru fitnessu i zdrowej diety, stała się również wyrocznią modową. Ta stylizacja jednak wprawiła fanów celebrytki w konsternację. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka przypomina babciny zestaw, stworzony z przypadkowo ze sobą dobranych dzianinowych ubrań, jednak to właśnie w tym chaosie znajdujemy klucz powodzenia. Trenerka postawiła na warstwowość, którą łączy podobieństwo struktur materiału. Jest wygodnie, mięsiście i bez wątpienia ciepło! Jednak jeden szczegół tej stylizacji wyjątkowo przykuwa uwagę – białe rajstopy, które bardziej kojarzą nam się z komunijnymi zestawami dla małej dziewczynki, niż dodatkiem, który pasuje do stylizacji dorosłej kobiety. Czy Ewie udało się „okiełznać” ten trudny detal?

Skopiuj stylizację Ewy Chodakowskiej: 

 Białe rajstopy – tak czy nie?

Są modne, ale trzeba na nie niezwykle uważać. Niestety, nieumiejętnie dobrane do sylwetki potrafią znacznie zdeformować nasze łydki. Białe rajstopy to tak trudny trend, że nawet największe fashionistki często rezygnują z niego na poczet bezpieczniejszych rozwiązań.

Białe rajstopy nie tylko poszerzają nasze nogi i podkreślają krągłości, dodatkowo mogą również uwydatnić cellulit! Dlatego jeśli Twoja figura nie jest perfekcyjna, radzimy wpisać ten trudny do noszenia detal na listę rzeczy zakazanych. Jednak, jeśli możesz pochwalić się nienaganną sylwetką, to warto zaryzykować! To bardzo oryginalny dodatek, który na pewno przykuje spojrzenia. Jednak musisz pamiętać, żeby nie wykorzystywać białych rajstop jako głównego elementu stylizacji, wręcz powinny być one „zakamuflowanym” dodatkiem. Dlatego weź przykład z Ewy Chodakowskiej i noś je do sukienki lub spódnicy midi. Staraj się również wybierać modele o wysokim DEN, czyli mocno kryjące. TIP! Białe rajstopy wyglądają niezwykle uroczo w połączeniu z grubymi, wełnianymi skarpetami, które mogą wystawać kilka centymetrów poza cholewkę buta.

Alternatywa dla białych rajstop:

Fot.:EastNews