Kategorie

ewa chodakowska

Chodakowska w swetrze za 1700 zł – tak źle jeszcze nie wyglądała

W przypadku Ewy Chodakowskiej jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania perfekcyjnie wyrzeźbionej sylwetki, którą celebrytka lubi chwalić się na swoich profilach społecznościowych. Tym razem gwiazda fitnessu postanowiła jednak zaprezentować się w kontrastującej odsłonie. 

Chodakowska w grubym swetrze

Niejednokrotnie pisałyśmy już o tym, że gruby, mięsisty sweter o wyraźnym splocie, to największy przyjaciel kobiety podczas zimowych miesięcy. Niestety, Chodakowska jednym zdjęciem zburzyła tę teorię. Okazuje się, że nawet swetrem można wyrządzić sobie stylizacyjną krzywdę. Jeśli myślałaś, że mając tak perfekcyjne ciało jak Ewa, we wszystkim wygląda się jak modelka, to musimy podważyć Twoje utopijne myślenie, wystarczy spojrzeć na to zdjęcie.

Jedna z najbardziej znanych trenerek fitness na własnym przykładzie uczy nas, że sweter również trzeba umieć nosić. W swojej stylizacji popełniła wiele błędów, których, mamy nadzieję, Ty nie powtórzysz w swoich zestawach. Pierwszym z nich był wybór swetra, który całkowicie deformuje jej atletyczną sylwetkę i… dodaje kilogramów. Wszystko za sprawą misternie plecionej, bardzo grubej włóczki oraz przesadnej ilości zdobień i pomponów, usytuowanych w niefortunnych miejscach. Wizualnie poszerza on biodra Chodakowskiej oraz ramiona. Dodatkowo „oliwy do ognia dolewa” jeszcze włóczkowy golf, który skraca szyję i sprawia, że sylwetka wydaje się mocno krępa. Trzeba przyznać, że zakup tego swetra był dość niefortunnym pomysłem, szczególnie, że pomniejszył saldo konta bankowego trenerki o 1700 zł.

Czy stylizacja Ewy Chodakowskiej mogła się udać?

Trzeba przyznać, że sweter polskiej marki Chaos jest wyjątkowo niefortunnym modelem i radzimy nie inspirować się tym zakupem Chodakowskiej. Jeśli już decydujesz się na mięsisty sweter to zwróć uwagę na to, by idealnie leżał na Twojej sylwetce. Jeśli decydujesz się na golf, to niech będzie on wykonany z gładkiej wełny lub ozdobiony delikatnym splotem. Zwróć również uwagę na modele oversizowe z dekoltem w serek, które pięknie wydłużą Twoją szyję. Pamiętaj – umiar to krok do sukcesu!

Alternatywa dla „babcinego” swetra Chodakowskiej:

Z czym łączyć grube swetry?

Fot.: Instagram