Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Cindy Crawford musi być z niej dumna! Zobacz pierwszy pokaz Kai Gerber
kaia gerber

Cindy Crawford musi być z niej dumna! Zobacz pierwszy pokaz Kai Gerber

Kilka dni po ukończeniu 16 lat Kaia Gerber, córka supermodelki Cindy Crawford zadebiutowała na nowojorskim Fashion Weeku! Czy jej pierwszy raz na światowym wybiegu okazał się sukcesem? Zobacz, jak prezentowała się nastoletnia piękność!

Kaia Gerber na pokazie Calvin Klein

Patrząc na ekspresowy rozkwit kariery córki supermodelki, wiedziałyśmy, że jej obecność na światowych wybiegach najlepszych projektantów jest nieunikniona. Stało się to jednak szybciej niż przewidywałyśmy! Mając jedynie 16 lat, Kaia Gerber postawiła swoje pierwsze kroki na wybiegu u samego Calvina Kleina! Jak wypadła?

big sis ❤️ @karliekloss

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber)

Już po samych zdjęciach publikowanych na Instagramie Kai mogłyśmy się domyślać, że szykuje się na coś wielkiego! Potwierdziła to Karlie Kloss, która opublikowała ich wspólne zdjęcie z podpisem: Ta dziewczyna podbije NYFW! (i cały świat) Kocham Cię! Trzeba przyznać, że takie słowa z ust „weteranki” wybiegów na światowych Fashion Weekach (Karlie Kloss wczoraj świętowała 10-lecie swoich występów na NYFW), wróży młodej modelce ogromny sukces! Jednak czy sama uroda wystarczy? Zobacz, czy debiut przed tak zacną publicznością nie wywołał u modelki tremy i czy poradziła sobie z tym wyzwaniem!

 

 

 

Na swoim pierwszym pokazie Kaia Gerber nosiła jedwabną, czarno-białą koszulę i jaskrawe spodnie w żółtym kolorze. Jak można się było spodziewać, wyglądała perfekcyjnie, a na wybiegu zachowywała się jak rasowa modelka. Coś czujemy, że dobre geny po mamie – supermodelce – miały tu swoją zasługę! Spodziewacie się, że Kaia powtórzy sukces Cindy Crawford? Napiszcie nam w komentarzu!

Fot.: ONS, Twitter

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.