Kategorie

kate middlteon ubiera sie jak agata duda

Co łączy księżną Kate i Agatę Dudę? Sprawdzamy!

Czy żona prezydenta RP inspiruje się stylem Kate Middleton, czy może jest odwrotnie – to księżna Cambridge podgląda pewne rzeczy u Agaty Dudy? Mamy na to pewien dowód – sprawdźcie sami!

Agata Duda uchodzi za najlepiej ubraną pierwszą damę, z kolei Kate Middleton to brytyjska „ikona stylu”. Mogłoby się wydawać, że żona Andrzeja Dudy dba o każdy detal swojego wizerunku i nigdy nie zakłada dwa razy tej samej kreacji. O dziwo, coraz częściej możemy zobaczyć ją w tych samych strojach oraz dodatkach. Nie jest tajemnicą, że żona Williama również słynie z wyjątkowych oszczędności i na oficjalnych imprezach pojawia się w ubraniach sprzed 10 lat. Jak się okazuje, obydwie panie łączy jeden wspólny mianownik i nie jest to tylko zamiłowanie do eleganckiego stylu. Sprawdźcie!

Płaszcz w kolorze fuksji w garderobie księżnej i prezydentowej

Wczoraj księżna wraz z Williamem odwiedziła katedrę św. Michała Archanioła w Coventry, w której to spotkali się z pracownikami pomocy społecznej. Wszyscy zwrócili uwagę na stylowy płaszcz w kolorze fuksji, eksponujący widoczny już ciążowy brzuszek. Co ciekawe, polskie media wychwyciły, że podobną stylizację miała parę tygodni temu Agata Duda podczas uroczystości Orszaku Trzech Króli. Jak to możliwe, że obydwie w tak krótkim odstępstwie czasu pojawiły się w podobnych okryciach wierzchnich? Czy prawdopodobnym jest, że księżna Kate wzorowała się na polskiej pierwszej damie? Jak było, tego się nie dowiemy, jednak musimy przyznać, że Kate jest mistrzynią łączenia starego z nowym – różowy płaszcz miała na sobie już w 2014 roku!

Jak widać, ciążowy styl Kate to przede wszystkim proste, aczkolwiek wyraziste zestawy. Do tego idealnie skrojone płaszcze w przeróżnych kolorach – począwszy od klasycznej czerni, aż po jaskrawe odcienie. W dodatkach możemy zwrócić uwagę na elegancję i skromność, zgodne z królewskim protokołem. Przepiękny płaszczyk Mulberry to zdecydowanie nasz faworyt! Zdobiony dużymi, czarnymi guzikami i dodatkami w stonowanych kolorach prezentuje się fenomenalnie. Dla brytyjskich mediów to kolejny powód na to, by można było snuć prognozy dotyczące płci trzeciego dziecka Williama i Late.

Agata Duda w fuksjowym płaszczu

Czyżby okrycia wierzchnie w mocnej kolorystyce były modne w tym sezonie? Agata Duda zdecydowała się na płaszcz w podobnym fasonie i w tym samym kolorze, co Kate! To niesłychany zbieg okoliczności. Żona prezydenta postawiła na klasykę doprawioną odrobiną wzorzystego szaleństwa. Po raz kolejny udowodniła, że styl, elegancja i wyczucie mody nie są jej obce. Fuksja jest dość intensywnym kolorem, jednak musimy przyznać, że prezentuje się bardzo korzystnie w prostej, a jednocześnie zwracającej uwagę stylizacji.

Fot.: Eastnews