Kategorie

tara raid

Co się dzieje z Tarą Reid? Fani są zaniepokojeni…

Eteryczna blondynka, która bawiła nas w takich kultowych amerykańskich komediach, jak m.in „American Pie”, czy „Wieczny Student”, teraz niknie w oczach… Jej sylwetka drastycznie się zmienia, co widocznie niepokoi fanów aktorki. Zobacz, co się dzieje z Tarą Reid!

Kiedyś Tara była ucieleśnieniem „dziewczyny z sąsiedztwa”. Piękna blondynka o idealnym uśmiechu i kształtach, przyciągała wzrok i kusiła w… niestety niezbyt lotnych produkcjach. Jej wygląd był jej atutem, ale również przekleństwem, ponieważ została zaszufladkowana do ról głupiutkich blondynek. Reżyserzy nie traktowali jej poważnie, a role, jakie jej oferowali, nie spełniały oczekiwań aktorki. Z tego powodu jej kariera obrała równię pochyłą, która również zaważyła na zdrowiu i wyglądzie Tary.

Aktorka jest nie do poznania

Zdrowie Tary już nie raz wzbudzało obawę fanów i mediów. Niejednokrotnie spekulowano na temat anoreksji, jednak wszystkie te zarzuty aktorka szybko dementowała, tłumacząc się pełną akceptacją własnego ciała. Czy na pewno? O operacjach plastycznych Tary Reid jest już od wielu lat głośno w show-biznesiesą one niestety przykładem nieudanych zabiegów. Aktorka kilkakrotnie poddawała się liposukcji brzucha oraz pięciokrotnie poprawiała swoje piersi. Efekt? Nikomu nie życzymy tak nieudanych operacji. Deformacje ciała aktorki wzmogła również szybka utrata wagi, która pozostawiła po sobie fałdy wiszącej i nieestetycznej skóry. Zobaczcie poniżej.

Przerażająco chuda Tara Reid

Nie tylko utrata wagi, ale również styl aktorki komentowany jest z dużą obawą. Tara coraz częściej decyduje się na niezwykle krzykliwe i przykrywające niewiele kreacje, które czasami nawet nie zasłaniają bielizny. Próbkę takiej stylizacji aktorka zafundowała nam niedawno w Hollywood. Tara wybrała się na imprezę w krótkiej sukience, która sprawiła jej widoczne problemy w trakcie wysiadania z samochodu. Oprócz widoku kościstych nóg, aktorka zafundowała wszystkim również pokaz bielizny. Przyznajcie, że cały image aktorki mocno ociera się o tandetę – róż, włosy w odcieniu jajecznicy i ostry makijaż wołający o pomstę do nieba. No cóż, nie jest dobrze.

Mamy nadzieję, że to jedynie chwilowe problemy aktorki i że wnet będziemy mogli ją oglądać w lepszej formie.

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.