Kategorie

kukiz córki

Córka Pawła Kukiza – nowa it-girl?

Pola Kukiz, czyli 23-letnia córka posła Pawła Kukiza nie unika show biznesu. Chętnie bywa na imprezach branżowych oraz pokazuje się w telewizji. Poznaj najbardziej medialne dziecko byłego lidera zespołu Piersi!

Na Instagramie pojawiła się kolejna „gwiazda”. Tym razem jest to córka Pawła Kukiza – Pola. To nie jest grzeczna dziewczynka, która chodzi w białych koszulach zapiętych pod samą szyję. To seksowna, młoda kobieta, która nie boi się pokazywać swoich wdzięków i licznych tatuaży. Poznaj ją bliżej!

Dzieci Pawła Kukiza

https://www.instagram.com/p/BXdjD05lGSs/?taken-by=polakukiz

Paweł Kukiz ma trzy córki – Julię, Polę i najmłodszą, Hanię. Każda z nich ma profil na portalu społecznościowym Instagram, jednak tylko 23-latka od pewnego czasu udostępnia swoje zdjęcia publicznie. Pozostałe siostry starają się chronić swoje życie prywatne. Pola angażowała się dość mocno w kampanię polityczną ojca, często pojawiała się u jego boku na scenie. W 2016 roku odbierała w imieniu taty nagrodę na gali Srebrne Usta. W dużej mierze właśnie dzięki temu stała się tak popularna. Teraz media śledzą jej każdy krok.

Koszulki w stylu sióstr:

Metamorfoza Poli

Możemy zauważyć, że z biegiem czasu Pola Kukiz zmieniała stopniowo swój wizerunek na bardziej wyrazisty. 23-lat mocno eksperymentowała z kolorami włosów i fryzurami, co jakiś czas na jej ciele pojawia się nowy tatuaż. Widać, że córka Pawła Kukiza ma rockową duszę! Jest niepokorna jak ojciec, za to z wyglądu bardzo podobna do mamy – Małgorzaty.

Córka znanego polityka nową it-girl?

https://www.instagram.com/p/BXnsX-jFwNK/?hl=pl&taken-by=polakukiz
Pola Kukiz zaskakuje swoich fanów coraz odważniejszymi zdjęciami. Nie boi się pokazać w kostiumie kąpielowym albo kusej mini. Odsłania ciało i prezentuje swoje liczne tatuaże, a ma ich całkiem sporo. Jej stylizacje opierają się na stonowanych barwach – czerni, szarości oraz bieli. Są to głównie casualowe modele ubrań – ramoneska, T-shirt, jeansy, czarna sukienka, choć w jej szafie nie brakuje też śmiałych krojów, które podkreślają biust i pupę.

Kuszący minimalizm

https://www.instagram.com/p/BXEMWf2FV9u/?hl=pl&taken-by=polakukiz
Looki Poli Kukiz są bardzo proste, jednak pojawia się w nich zawsze nutka pikanterii, np. ciekawy dekolt ze sznurowaniem, czy odsłonięty fragment brzucha. Jest zmysłowo, ale w żadnym wypadku wulgarnie! Sportowe buty oraz dziurawe jeansy dodają jej młodzieńczego luzu, natomiast delikatny makijaż podkreśla naturalną urodę 23-latki.
Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.