Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • „Cóż to za petarda”. Magda Stępień rozgrzała Instagram najnowszą stylizacją. Uwagę przykuwa T-shirt
Długi T-shirt Magdy

„Cóż to za petarda”. Magda Stępień rozgrzała Instagram najnowszą stylizacją. Uwagę przykuwa T-shirt

Oversize’owe T-shirty mają specjalne miejsce w naszym sercu. Są ultrawygodne i nadają każdej stylizacji miejski i nonszalancki charakter. Nigdy jednak nie podejrzewałyśmy, że można je nosić w tak ultrakobiecy sposób, jak zrobiły to Magda Stępień i Karolina Pisarek.

W ostatnim czasie polskie gwiazdy zainteresowały się trendem, do którego mieszkańcy Nowego Jorku przywykli już miesiące temu. Magda Stępień i Karolina Pisarek zaczęły paradować po ulicach… – no właśnie w czym? Na pierwszy rzut oka trudno określić, czy to T-shirt, czy sukienka. Zwłaszcza, że przyglądając im się bliżej, nie zauważamy żadnych szortów, które uzupełniłyby koszulkę.

Okazuje się, że obie gwiazdy skrzętnie ukryły spodenki i postanowiły nosić długi oversize’owy T-shirt jako sukienkę, ale w bardziej komfortowej wersji. Efekt? Oceń sama.

Obszerny T-shirt jako sukienka. Pomysł Stępień i Pisarek to kwintesencja wygody

Choć taki element jak T-shirt dress znany jest nam nie od dziś, to Magda Stępień i Karolina Pisarek postanowiły pójść własnymi ścieżkami. Zamiast kupować nową sukienkę do kolekcji, wykorzystały długie, oversize’owe T-shirty które miały już w szafie, a później nosiły je w bardzo zmysłowy sposób, eksponując maksymalnie nogi.

Zarówno Magda Stępień, jak i Karolina Pisarek, zestawiły obszerne T-shirty jak zapożyczone z szafy faceta z ultrakrótkimi szortami, które nie wystawały spod koszulki. Taka stylizacja z pewnością wzbudza emocje – w końcu oversize’owe T-shirty zwykle sięgają maksymalnie za pośladki.

Karolina Pisarek nosi oversize'owy T-shirt jak sukienkę

Źródło: Instagram, autorka: Karolina Pisarek

Zobacz też: Włożyła bokserki męża i wyszła na miasto. Karolina Pisarek nie spodziewała się takiej reakcji. Faktycznie „przesada”?

Obie gwiazdy nie poprzestały tylko na połączeniu długich koszulek z krótkimi szortami. Dodatkowo uzupełniły swoje kontrowersyjne stylizacje charakternymi butami, które tylko podbiły oryginalny efekt. Magda Stępień zdecydowała się na sandałki na szpilce, a Karolina Pisarek – na skórzane kozaki kowbojki. Jeśli takie stylizacje nie są cool, to nie wiemy, jakie outfity mogłybyśmy w ten sposób określić.

Oversize od stóp do głów – tak długi T-shirt nosi Anna Lewandowska

To, że Magda Stępień i Karolina Pisarek zdecydowały się nosić długie obszerne T-shirt w kobiecy sposób, nie oznacza, że wszystkie będziemy się tak nosić – choć ich efekty pokazują, że warto. W cenie jest jednak też maksymalny oversize, w którym zakochała się Anna Lewandowska – i nie ukrywamy, że my też.

Luźna, długa koszulka i spodnie z szerokimi nogawkami to oficjalnie nasz nowy uniform, dla którego będziemy wyczekiwać chłodniejszych letnich dni. Nie dość, że jest ultrawygodny, bo wszystkie elementy swobodnie opadają na sylwetkę, to w dodatku robi nonszalancki efekt rodem z nowojorskim ulic.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Magda Stępień

Wybierz długi T-shirt na Allani.pl i stwórz zestaw w swoim stylu:

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.